Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Biznes

2014.03.12 g. 17:07

Pawilon plażowy nad Wisłą do wynajęcia


Ruszył przetarg na wynajem i zagospodarowanie pawilonu plażowego przy tzw. Poniatówce (ul. Wybrzeże Szczecińskie).

Ma tam powstać obiekt gastronomiczny i sanitarny, który pozwoli na zaktywizowanie terenu nabrzeża Wisły. Najważniejszy jest ciekawy pomysł na zagospodarowanie i promocję nowego miejsca.

 

Pawilon plażowy nad Wisłą w Warszawie

 

Liczy się również ciekawa oferta wydarzeń specjalnych, jakie mają być organizowane w nowym obiekcie oraz pomysł na aranżację wnętrz i przyległych tarasów. Wśród kryteriów konkursowych znajduje się również cena, za jaką oferenci zechcą wynająć lokal oraz ich doświadczenie w prowadzeniu obiektów gastronomicznych.

 

Łączna powierzchnia całego obiektu wynosi ponad 1300 m2.
Minimalna stawka, za jaką może zostać wynajęty, to 11 277 zł. netto za miesiąc.
Okres wynajmu ma wynieść 5 lat.

 

Obiekt został zbudowany jako zaplecze dla najpopularniejszej plaży nad Wisłą zwanej powszechnie „Poniatówką”. Składa się z dwóch budynków umiejscowionych na tarasie wyniesionym ponad wody zalewowe Wisły. Pierwszy z nich to pawilon kawiarniany, w drugim mieszczą się toalety publiczne, natryski, przebieralnie i wypożyczalnie.

 

Obiekt powstał ze środków m.st Warszawy na bazie projektu wyłonionego w konkursie architektonicznym, współorganizowanym przez ratusz i Sanitec Koło SA. Jego autorkami były trzy studentki Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, które działały pod nazwą „Ponadto Grupa Projektowa”.

 

Oferty na wynajem i zagospodarowanie terenu można składać do 9 kwietnia 2014 r. do godz. 15.00 w siedzibie Zarządu Mienia m. st. Warszawy przy ul. Jana Kazimierza 62.

 

Mapka terenu oraz treść ogłoszenia przetargowego są dostępne w załącznikach.

 

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy