Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Kultura

2009.10.14 g. 22:05

Warsztaty taneczne z Michałem Pirógiem

Jedyne takie w Warszawie


Michała Piróga specjalnie przedstawiać nie trzeba. Natomiast warsztaty w szkole tańca Free Art Fusion przedstawia uczestniczka tych zajęć.

 

 

Michał Piróg prowadzi zajęcia w szkole tańca Free Art Fusion

 

 W  dniach 10 i 11 października w szkole tańca Free Art Fusion odbyły się warsztaty z tancerzem, choreografem i pedagogiem, specjalistą od tańca współczesnego Michałem Pirógiem.

 

 

 

Zajęcia trwały 1,5 godziny i odbywały się w trzech piętnastoosobowych różnych grupach:

 

  • w otwartej (open),
  • średnio-zaawansowanej,
  • zaawansowanej.

 

 Michał Piróg prowadzi zajęcia w szkole tańca Free Art Fusion

 

Fotografia: Lucyna Seremak

  

Zajęcia rozpoczynały się od rozgrzania ciała i mięśni podstawowymi ćwiczeniami techniki współczesnej a następnie przeszliśmy do nauki choreografii.

 

 

 

Trzeba przyznać, że Michał Piróg, znany ze swych ostrych wypowiedzi i bycia bardzo wymagającym, przygotował dla nas układ pełen skomplikowanych, zawiłych, różnorodnych i wyczerpujących technicznie figur. Na dodatek wybrał zmieniającą się muzykę, która wymagała od nas umiejętności szybkiej zmiany ruchów do słyszanego tempa.

 

 Michał Piróg prowadzi zajęcia w szkole tańca Free Art Fusion

 

Fotografia: Lucyna Seremak

 

Pomimo tych ostrych wymogów Pan Michał Piróg okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem, który świetnie przekazuje swą taneczną wiedze i pokazuje możliwości taneczne ludzkiego ciała.

 

 

 

Instruktor, widząc nasze zmagania ze współczesną choreografią, starał sie nam jak najbardziej pomóc aby efekty nauki były jak najlepsze.

 

 Michał Piróg prowadzi zajęcia w szkole tańca Free Art Fusion

 Fotografia: Lucyna Seremak

 

Po zakończeniu dwudniowych warsztatów (zaledwie) wszystkim doskwierały zakwasy i siniaki, lecz mimo to byliśmy bardzo zadowoleni i niektórzy z nas już zapowiedzieli chęć udziału w przyszłych warsztatach, które odbędą się już 14 i 15 listopada.

 

 

 

Warto również dodać, iż Free Art Fusion jest jedyna szkołą tańca w Warszawie, w której odbywają się warsztaty prowadzone przez Michała Piróga

 

Szkoła tańca Free Art Fusion, jest prowadzona przez młode pasjonatki tańca.
Nie ograniczają się jednak tylko do tańca, który jest dla Nich najważniejszy, ale można tam znaleźć inne ciekawe możliwości.

 

Free Art Fusion

 

http://www.freeartfusion.pl
Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy