Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Teatry

2012.12.21 g. 14:12

Jasełka z Miami

Teatr Pijana Sypialnia w Śnie Pszczoły

Teatr Pijana Sypialnia razem ze Snem Pszczoły zapraszają wszystkich na nietypowe pożegnanie świata.

Widowisko, w którym teatr i muzyka na żywo wszystkich przeniosą do zaczarowanej przedświątecznej krainy.

Jeżeli świat faktycznie się skończy w trakcie naszego widowiska, będzie to koniec z dużą dawką dobrego humoru – zapowiadają artyści Teatru Pijana Sypialnia.

 

Widowisko opowiada o historii Trzech Króli, którzy w drodze do Betlejem zatrzymują się w karczmie. Jeden z nich zakochuje w ślicznej dziewczynie. Dalszą podróż do stajenki uniemożliwia im nie tylko szalona miłość, ale również stado wilków, które otoczyło karczmę. Infantylna historyjka zmienia się u nas w prześmieszne widowisko dzięki temu, że do niektórych epizodów wybieramy aktorów z… widowni.

 

 

 

Nie zabraknie również świątecznych konkursów. Będzie okazja sprawdzić się w rapowaniu przepisów świątecznych. W widowisku wezmą udział aktorzy i muzycy. Na scenie ponad 10 osób. Pracę nad jasełkami zaczęliśmy już… w marcu. – mówią artyści Pijanej Sypialni. W piątek będziecie mieli okazję zobaczyć efekt wielomiesięcznej pracy.

 

 

Teatr Pijana Sypialnia, to grupa młodych aktorów, którzy założyli teatr, by występować z nim w nietypowych miejscach. Odwiedzają klubokawiarnie, podwórka starych kamienic, a nawet… tramwaje. Zostali krzyknięci jedną z najbardziej zwariowanych grup artystycznych w stolicy.

 

21 Grudnia 2012,  godz. 21:00

Gdzie:  Sen Pszczoły
Warszawa, ul. Inżynierska 3

 

 

 

 

 Wstęp : 10 PLN

 

WWW: http://www.senpszczoly.plOpublikowal: Joanna Dołowska
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy