Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Motoryzacja

2010.11.27 g. 11:32

Zbliża się Warszawska Barbórka

4 grudnia to rajdowe święto Stolicy!
Właśnie w tym dniu odbędzie się kolejna Barbórka Warszawska – impreza, którą wszyscy fani sportów samochodowych znają bardzo dobrze i nie trzeba jej specjalnie przedstawiać.

Barbórka jak co roku przyciąga najlepszych kierowców w Polsce, oraz znanych gości. W tym roku jak zwykle nie zabraknie niespodzianek. Po raz kolejny Warszawska imprezę odwiedzi wielokrotny mistrz świata Tommi Makinnen. Na pewno będzie to jedna z wielu atrakcji jakie zapewni nam organizator - Automobilklub Polski.

 

W tegorocznej Barbórce zawodnicy będą pokonywać odcinki Bemowo, Żerań, Żerań FSO (tor testowy FSO) oraz 30 najlepszych załóg spotkamy na kultowej już ulicy Karowej.

Na pewno ciekawostką będzie przejazd torem FSO, który nie jest używany od wielu już lat.

 

Miło jest nam również poinformować, że podczas warszawskiej Barbórki zobaczymy dwie nasze załogi: Adama Kędzierskiego oraz Macieja Kilańskiego, którym wytrwale patronujemy 

 

Wezmą one udział w rywalizacji z najlepszymi kierowcami w Polsce.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy do kibicowania tak naszym załogom jak i innym zawodnikom startującym w tej imprezie

 

 

 

 

Mówi Maciej Kilański:

 

No i dobiega końca sezon pełny wrażeń. Tydzień temu Barbórka Cieszyńska, a teraz Warszawska. Generalnie rajd traktujemy bardziej na luzie aczkolwiek chcemy troszeczkę, oczywiście w miare możliwości, powalczyć o jak najlepsza pozycje. W tym roku zmienił się jeden odcinek warszawskiej Barbórki. Zamiast Cytadeli mamy tor FSO, który jest dosyć szybki więc może być ciekawie. Dla mnie będzie to nowe doświadczenie, bo jadę jako zawodnik, ale i z nowym pilotem Bartkiem Pawlikiem, który jest tak jak i ja nastawiony pozytywnie.
Podziękowania dla firmy Netgear, Bre Leasing, Górka Auto

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie Rajdu BarbórkaOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy