Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Motoryzacja

2011.09.07 g. 19:54

Nasze załogi przed GSMP

Kierowcy zwarci i gotowi

Już w najbliższy weekend w miejscowości Załuż, w przepięknej okolicy Sanoka, odbędzie się kolejna eliminacja Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

 

Błażej Matusiak
w akcji

 

Impreza zapowiada się bardzo ciekawie, nie tylko ze dlatego, że na starcie stanie blisko 100 zawodników, ale również ze względu na swój międzynarodowy charakter.

 

Liczymy, że nasz zespół startujący w klasie historycznej, czyli Wojtek Koczeski i Błażej Matusiak w swoich pięknych Subaru Legacy powalczy o najwyższe miejsca. Spełnieniem oczekiwań byłoby powtórzenie wyniku z Sopotu, gdzie Wojtek stanął na najwyższym stopniu podium, a Błażej zajął trzecie miejsce.

 

Podium po wyścigach w Sopocie


Podium po GSMP w Sopocie.
W środku Wojtek Korczeski
z prawej Błażej Matusiak
z lewej Bartłomiej Głos

 

Oto co powiedzieli zawodnicy przed startem:

 

 • Wojtek Koczeski:


  "Do startu w Załużu przygotowany jestem w 100%, jednak na pytanie kto będzie Mistrzem Polski w grupie HS/Z musimy poczekać do końca sezonu ponieważ sytuacja punktowa jest bardzo wyrównana. Specjalnie dla kibiców przygotowałem niespodziankę związana z moim samochodem - szczegóły poznacie już w sobotę :)
  Bardzo się cieszę, że na starcie do zawodów stanie blisko 100 załóg. Gwarantuje to doskonałą zabawę dla kibiców, a duża ilość gości z zagranicy pozwoli na zaprezentowanie samochodów i bolidów rzadko prezentowanych na polskich trasach.
  W tym miejscu bardzo dziękuję moim sponsorom - TRW Auto Service, Bambou, Accre, Bullet HD oraz 4motorsport.pl, dzięki którym po raz kolejny staję do rywalizacji na trasie GSMP.
  "

 • Błażej Matusiak:


  "Będzie to mój debiut na trasie w Załużu, ponieważ w zeszłym sezonie nie starczyło mi środków na pojechanie tej eliminacji. Chciałbym powtórzyć wynik osiągnięty w Sopocie, gdzie dwukrotnie stanąłem na trzecim miejscu podium. Na pewno będzie to trudne, ze względu na nieznajomość trasy. Zrobię jednak wszystko, żeby mój występ był atrakcyjny, zarówno pod względem wyniku, jak i samej jazdy. Ostatnie modyfikacje w samochodzie okazały się bardzo trafne i można czerpać mnóstwo przyjemności z każdego, nawet treningowe podjazdu. Jeśli pogoda dopisze, to po raz pierwszy pojadę na innym, profesjonalnym ogumieniu.
  Trzymajcie kciuki!
  W tym miejscu dziękuję mojej całej rodzinie za wsparcie jakiego mi udziela i wszystkim znajomym którzy mi kibicują.
  "

 

Wojtek Korczeski w akcji

 

Wojtek Korczeski
w akcji

 

Wszystkich zainteresowanych Górskimi Samochodowymi Mistrzostwami Polski zapraszamy na stronę www.gsmp.pl gdzie można dowiedzieć się więcej o tej dyscyplinie sportu, która w ostatnim okresie zdobyła sobie liczną ilość kibiców i pasjonatów.

 

Zapraszamy do Załuża!Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy