Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2011.03.29 g. 10:16

Menedżer Zarządzający Stacją Obsługi Samochodów i Myjni

W związku z rozwojem sieci Service Master i Wash Master poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska: Menedżer Zarządzający Stacją Obsługi Samochodów i Myjni Miejsce pracy: Ząbki

Opis stanowiska: * Kierowanie i organizacja czasu pracy warsztatu i myjni * Zarządzanie personelem * Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac * Pozyskiwanie nowych klientów * Kierowanie magazynem podręcznym oraz zaopatrzeniem * Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi * Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami serwisu * Realizacja założeń budżetowych poszczególnych oddziałów serwisu w zakresie sprzedaży części zamiennych i usług serwisowych oraz usług myjni * Zarządzanie podległym zespołem: rekrutacja, motywowanie, coaching. Wymagania: * Doświadczenie na stanowisko kierowniczym w branży motoryzacyjnej, min. 2 lata * Znajomość branży motoryzacyjnej * Wykształcenie min. średnie techniczne * Zdolności organizacyjne * Umiejętności komunikacyjne * Dynamika działania i orientacja na Klienta * Wysoka kultura osobista i profesjonalizm działania * Prawo jazdy kat. B Oferta: Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, oferujemy szansę rozwoju w rozwijającej się sieci i atrakcyjny pakiet szkoleń. Dodatkowe informacje: Rezerwujemy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem. W tytule prosimy podać hasło referencyjne oferty oraz lokalizację: MZS_lokalizacja

Autor: T.I. S.A.
Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy