Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.12.12 g. 17:54

Przedświąteczny tydzień w STODOLE


FINAŁ PRZEGŁĄDU MŁODE WILKI REBELIA 2007

 

Data koncertu: 2007-12-18, wtorek

 

Wykonawca: Kazik & Buldog, finaliści przeglądu!

 

Do półfinału zakwalifikowali się: Kofeina, Skuund, Stan Miłości Zaufania. Kto wygra? Wszystko zależy od widzów oraz jurorów. Nam na chwilę obecna pozostaje trzymać kciuki!

 

KAZIK&BULDOG 13 września 2007 w Łodzi KAZIK & BULDOG rozpoczyna swoją pierwszą klubową trasę koncertową. Obejmie ona 9 miast. Repertuar koncertowy oparty jest na utworach Buldoga oraz utworach z solowych płyt Kazika (również KNŻ, Waits, Weill). Zespół przygotowuje na trasę 2,5 godzinny repertuar. repertuar koncertowy oparty na utworach Buldoga oraz utworach z solowych płyt Kazika (również KNŻ, Waits, Weill) BULDOG:

Piotr Wieteska – bass

Wojciech Jabłoński – gitara

Syn Stanisława – klawisze

Adam Swędera – perkusja

Kazik Staszewski – wokal

Janusz Zdunek – trąbka

Tomasz Glazik – saksofon

DJ George - gramofony

 

Zespół Buldog tworzą osoby bezpośrednio związane z Kultem, wokalistą jest Kazik Staszewski, basistą menedżer Kultu Piotr Wieteska, techniczny Kultu gra na gitarze, a za perkusją zasiadł muzyk, który pracował w "Kult - Ochronie". Gościnnie pojawia się także sekcja dęta Kultu - Zdunek i Glazik. W 2005 roku piosenki Buldoga puszczane były przed koncertami Kultu. Podczas trasy październikowej Kultu w 2005 roku można było odsłuchać i kupić singiel Buldoga pt. "Singiel". 30 stycznia 2006 roku Buldog rozpoczął nagrywanie albumu "Płyta" w studiu Elektra w Warszawie (w tym samym studiu gdzie nagrywany był "Singiel"). Pierwsza sesja nagraniowa trwała do 9 lutego 2006 roku. Zgrania i miksy zaplanowane były na 1 marca. W październiku 2006 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Buldoga pt. "Płyta". Buldog stylistycznie przypomina najbardziej dokonania Kultu z lat 80. i to nie tylko dzięki wokalowi Kazika. Jest tu podobne brzmienie klawiszy i charakterystyczne teksty komentujące polską rzeczywistość. Klamrą spinającą Buldoga z początkiem lat 80. jest ostatni numer na debiutanckiej płycie Piosenka młodych wioślarzy, pierwszy wielki przebój zespołu Kultu..


http://www.stodola.pl 

 

Wejscie do klubu od godz.19:00


Rozpoczęcie koncertu o godz.  20:00

Ceny biletów 15 zł

 -
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy