Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2010.12.11 g. 20:02

Blues pod choinkęBLUES POD CHOINKĘ koncerty zespołów „Obstawa Prezydenta” i „Gienek Loska Band”

Dom Kultury „Rakowiec” ul. Wiślicka 8 (Warszawa)
19 grudnia 2010 (niedziela) godz. 18.00
Bilety 5 zł
Informacje:
DK Rakowiec
Tel. 22 823 66 97
www.rakowiec.art.pl, rakowiec@oko.com.pl

 

 

 

 

Blues zadomowił się na Ochocie i znalazł tu swoich zagorzałych fanów. Dom Kultury „Rakowiec” organizuje 19 grudnia koncerty zespołów „Obstawa Prezydenta” i „Gienek Loska Band” nawiązując tym do zeszłorocznych koncertów Blues pod choinkę.
Tym razem miłośnicy bluesa w świątecznym prezencie będą mogli posłuchać najnowszych nagrań zespołu Obstawa Prezydenta i posłuchać na jedynym w tym roku koncercie w Warszawie Gienka Loskę, którego charyzmatyczny vocal zyskuje coraz większe grono fanów.

 

Obstawa Prezydenta to działający z powodzeniem od 20 lat na muzycznej scenie zespół z Bolesławca. Na naszym koncercie przedstawi materiał ze swojej najnowszej płyty „O nic mnie nie pytaj” nominowanej do nagrody Fryderyka 2010, której poszczególne kompozycje coraz częściej trafiają na listy rozgłośni radiowych.
Zespół wystąpi w składzie: Janusz Estep Wykpisz – vocal, Sławek Hetman Sobieski – gitara, Igor Łojko – harmonijka ustna, Andrzej Dżino Malcher – basówka, Andrzej Urko Urban – bębny.

 

Drugi gość wieczoru to Gienek Loska; urodzony na Białorusi, członek rozwiązanej w 2005 r. krakowskiej formacji Seven B. Charyzmatyczny wokalista, lider zespołu, gitarzysta, kompozytor, osobowość. Można go czasem usłyszeń grającego na ulicy Wrocławia czy Krakowa. Po otrzymaniu polskiego obywatelstwa kontynuuje działalność artystyczną pod swoim nazwiskiem GIENEK LOSKA BAND zachowując rockandrollowy, energetyczny repertuar.
Muzyka zespołu to właśnie rock’n’roll inspirowany latami 60. i 70. Na koncercie na Rakowcu zagrają zarówno własne kompozycje, jak i cover’y takich mistrzów jak: Lynyrd Skynyrd, Creedance Clearwater Revival, Free, Led Zeppelin, The Rolling Stones. W skład zespołu wchodzą także: na basie Tomasz Setlak, na bębnach Grzegorz Schneider.
Zapraszamy do Domu Kultury „Rakowiec”. Wstęp jak na choinkowy prezent przystało jedynie symboliczne 5 zł-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy