Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2011.01.04 g. 12:27

Uśmiech dla Oli

Charytatywne wydarzenie Hiphopowe

Już w ten czwartek (6 stycznia) w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się wyjątkowa impreza charytatywna - “Uśmiech dla Oli” z której cały dochód zostanie przekazany na pomoc Oli, chorej na ostrą białaczkę szpikową

Organizatorami, gwiazdami, oraz gośćmi imprezy będą ludzie związani z kulturą HIP-HOP’ową, która nie kończy się na muzyce. Na gości eventu czekać będzie szereg atrakcji:

 

 

Muzyka:
Główną gwiazdą wieczoru będzie zdobywca nagrody Grammy Adam Tensta, wspierany przez swoich rodaków Pato Pooh & Eboi. Z polskiej strony wsparcie muzyczne wydarzeniu zapewnią m.in. Firma, Jasiek MBH, Hudy HZD, RPK, Dobry Towar, CBR

 

Adam Tensta

 

Adam Tensta

 

Taniec:
Na scenie wystąpią takie ekipy taneczne jak Kingz Of  Warsaw - królowie warszawskiego break‘a, 4Real - grupa prowadzona przez Anię Yuye Jujkę, be2be - stołeczny skład, który systematycznie podbija You Can Dance, NCP - ekipa prosto z Poznania stawiająca na oryginalność.

 

 

 

Stroje Ewy Szabatin

 

Moda:
Podczas imprezy odbędzie się pokaz wyjątkowych ubrań stworzonych dla tancerzy przez tancerkę. Stroje z kolekcji Ewy Szabatin są nie tylko modne, ale także niezwykle kobiece, ponadto zapewniają swobodę ruchu, tak niezbędną w tańcu.

 

Sztuka:
W trakcie eventu będzie można także obejrzeć wystawę prac tatuatorów przygotowaną przez Magdę Seroczyńską – Żera.

 

Strona: www.pomagamyoli.pl

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy