Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2011.05.15 g. 13:06

Premiera gry Wiedźmin

Nocą w Złotych Tarasach
W poniedziałek, 16 maja, o godzinie 22:00 na dziedzińcu Złotych Tarasów odbędzie się Nocna Premiera gry Wiedźmin2: Zabójca Królów. Na wszystkich przybyłych czeka mnóstwo atrakcji, w tym koncert rockowy, pokazy kaskaderskie, spotkanie z twórcami gry i liczne konkursy z nagrodami.

Wszyscy uczestnicy poniedziałkowej Nocnej Premiery będą mieli szansę nabycia Wiedźmina 2 jako jedna z pierwszych osób w Polsce.

 

 Wiedźmin 2

 

Do egzemplarzy zakupionych podczas Nocnej Premiery dodawany będzie unikalny kod DLC pozwalający na odblokowanie w grze „Zestawu Miecznika”. Dodatkowo co setny kupujący Wiedźmina 2 na nocnej premierze otrzyma oryginalny wiedźmiński T-Shirt, a osoby które pojawią się przebrane za dowolnego z występujących w grze potworów mają szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody w postaci wycieczki na targi Gamescom w Kolonii oraz atrakcyjnych gadżetów.

 

Dla uczestników imprezy przygotowane zostały także specjalne, okolicznościowe monety.

 

Wiedźmin 2 

 

Na premierze pojawią się twórcy Wiedźmina 2, którzy odpowiedzą na pytania związane z grą i podpisywać będą okolicznościowe plakaty oraz zakupione egzemplarze gry.

 

 

Organizatorem wydarzenia są CD Projekt i EMPIK.

 

Imprezę poprowadzi Michał Figurski.Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy