2011.07.18 g. 01:07

Piłkarki Mazowsza przegrywają Półfinał B o miejsca 5-8

Dziś zagrają o siódme
Niedzielna potyczka miała prawie taki sam przebieg jak dwa dni wcześniej. Do 50 minuty padły wszystkie cztery bramki, a wynik znów brzmiał 2:2.

Różnicą było tylko to, że po objęciu prowadzenie i jego stracie, następnego gola zdobyły nasze zawodniczki, a nie rywalek, jak miało to miejsce w przypadku Małopolski.

Na listę strzelczyń także wpisała się Anna Rędzia. To ona otworzyła wynik spotkania w ósmej minucie. Sześćdziesiąt sekund później niż w piątek. Po upływie prawie pół godziny mieliśmy już remis. Naszą obronę przechytrzyła Kamila Ponieważ. Lubelski ZPN długo nie nacieszył się remisem.

Kwadrans po tym, w ostatniej akcji pierwszej połowy zostały skarcone bramką do szatni autorstwa Katarzyny Mostwoskiej. Również i my długo nie nacieszyliśmy się korzystnym rezultatem. Zaraz po wznowieniu gry gospodynie drugi i ostatni raz tego dnia wyciągały piłkę z siatki po trafieniu Katarzyny Gozdek.

W loterii, jaką zawsze są rzuty karne, fortuna była po stronie Lubelszczanek. Były one skuteczniejsze o jedną „jedenastkę”. Dzięki temu o 9:30 zmierzą się o 5 lokatę z Dolnośląskim, a my o tej samej porze jak i w fazie grupowej, z Małopolską.