Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Sport

2011.09.30 g. 17:09

Jutro siódmy bieg Grand Prix Warszawy

Za niespełna 18 godzin odbędzie się już siódma tegoroczna edycja najstarszej i najliczniejszej cyklicznej krajowej imprezy. Start nastąpi o godz. 11:00 z okolic zajezdni Metra Kabaty, tuż za marketem Tesco.

Tradycyjnie mamy do wyboru dwa dystanse: 5 i 10 km. Start krótszego biegu nastąpi o 11, a wymagającej już „dyszki” dziesięć minut później. Mimo, iż minęło już 2/3 sezonu, to każdy chętny może się jutro zgłosić. Należy wnieść tylko symboliczną opłatę startową wynoszącą 15 zł. W tej cenie mamy zapewnioną atestowaną trasę, elektroniczny pomiar czas, oficjalny komunikat z wynikami publikowany tuż po zawodach, drobny poczęstunek podczas oficjalnego zakończenia, uczestnictwo w losowaniu nagród i co najważniejsze, obecność służb medycznych podczas trwania całej imprezy.

 

Po jutrzejszej edycji zostaną jeszcze tylko dwa biegi: 22 października i 5 listopada. Bieg zamykający całoroczne zmagania odbędzie się wyjątkowo na Siekierkach przy Sanktuarium. Dwa tygodnie później wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na uroczystą galę, na której zostaną rozdane puchary dla najlepszych kobiet i mężczyzn na obu dystansach 5 i 10 km zarówno w kategorii open jak i kategoriach wiekowych. Otrzyma je najlepsza szóstka w każdej z kategorii. Dodatkowo zawodnicy mający na swoim koncie minimum siedem biegów, niezależnie od osiągniętych wyników jak i zajętych miejsc otrzymają symboliczne okolicznościowe medale.


17 września na trasie 5 km najszybsi byli Anna Chreścionki i Sylwester Kuśmierz, a na standardowych 10 km Dominika Stawczyk i Tomasz Blados.

 

Najlepsza trójka mężczyzn poprzedniego biegu

 

Najlepsza trójka mężczyzn poprzedniego biegu

 

zdj. własne

 

Przeczytaj też relację z 17 września.Opublikowal: Michał Kamiński
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy