Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Sport

2013.09.20 g. 00:03

Podsumowanie 1 kolejki w Lidze Fanów

Do czternastego sezonu popularnych i potocznie zwanych „szóstek” przystąpiło w tym roku 32 drużyny. Pod względem frekwencji jest to trzeci z kolei sezon w całej historii naszych zmagań gdzie mamy prawie 500 aktywnych uczestników.

W pierwszej lidze znakomicie weszli w sezon zawodnicy Moczymord. Po wspaniałych trzech bramkach Konrada Szczepańskiego, pewnie pokonali Nakacu Grochów aż 6:0. Niestety ekipa Michała Sadowskiego mimo walki do końca nie zdobyła honorowej bramki na którą w przebiegu całego spotkania zasłużyła.

 

Warszawska Liga Fanów

 

Z dobrej strony pokazały się beniaminki, które pierwszy raz zagrały w najwyższej klasie rozgrywek. Szóstka po emocjonującym meczu pokonała wyżej faworyzowaną Wolę United 5:4, natomiast Forza zdołała w samej końcówce spotkania zremisować z Cosa Nostra 3:3,  Pewnie, 9:3 wygrał też obecny mistrz Tur Ochota nie dają szans Orzełkom Koło. Spotkania Herkules - Agresywni Ochota i Sante - Action! zostały przełożone na kolejne weekendy.

 

W drugiej lidze 
Northside Fans zupełnie rozbił FC Rivers wygrywając aż 15:2 i można śmiało stwierdzić, że drużyna ta będzie walczyć o pierwsze miejsce w lidze. Trzy punkty zainkasował również Promil Mokotów pokonując 5:3 Junak. Najciekawszym spotkaniem tej kolejki był jednak mecz Fundacji Ader z Granadores. Ostatecznie po wielu emocjach i długiej walce do końca zespoły podzieliły się punktami. Na wyróżnienie zasługuje piękny gol Norberta, który z pierwszej piłki z woleja, umieścił piłkę w bramce. Bardzo ciekawy i wyrównany pojedynek obejrzeliśmy w starciu FC Melange z ekipą Hiszpania Club de Futbol. Obie ekipy postawiły na atak dzięki czeku mieliśmy wymianę ciosów, ale ostatecznie 3 punkty inkasują chłopaki z Bielan wygrywając 6:4. W znakomitym stylu sezon rozpoczęła drużyna FC Kretes, która nie dała żadnych szans ekipie ARAS wygrywając 8:0.

 

W trzeciej lidze
zobaczyliśmy kilka nowych zespołów. Chacarita okazała się lepsza od zespołu NiHooya, pewnie wygrywając 9:3 a Wczorajsi mimo dobrej gry, ulegli ekipie Kibole.pl team 0:4. Pierwszy swój mecz na boiskach Ligi Fanów wygrała drużyna FC Kaczory zwyciężają aż 8:2 ekipę FC Zdrowa Cela. Z dobrej strony pokazała się drużyna FC Rozruch wygrywając z teamem Bydlaki 6:3. Mimo przegranej chłopaków z Białołęki trzeba ich pochwalić za walkę do ostatniego gwizdka sędziego.
 


Prosimy o sprawdzanie po każdy meczu protokołu meczowego, który uzupełniany jest przez sędziego danego spotkania. Przypominamy również o podpisaniu przez kapitana drużyny i jego zastępcę formularza zgłoszeniowego.
 


Swoje propozycje meczowe na 3 kolejkę rozgrywaną w weekend 28/29 września należy przesłać do 20 września. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie regularnie zamieszczamy newsy, zdjęcia, czy inne ciekawostki z naszych rozgrywek - www.facebook.com/LigaFanow.6tkiOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy