Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Dla mieszkańca

2014.04.25 g. 21:55

Naucz się makijażu

Bezpłatne warsztaty

Chcesz nauczyć się jak szybko wykonać makijaż dzienny, biznesowy lub na specjalną okazję? Przyjdź do Akademii Makijażu Douglas!

Makijaże...
 
 
Akademia Makijażu stworzona przez perfumerie Douglas to cykl  warsztatów,  w trakcie których kobiety pod okiem profesjonalistów mają okazję poznać różne rodzaje i techniki makijażu. Dzięki indywidualnym lekcjom z wizażystami perfumerii Douglas i najlepszych marek kosmetycznych, mogą zdobyć one cenne wskazówki na temat makijażu i  odpowiedniej pielęgnacji oraz samodzielnie wykonać perfekcyjny make-up rozświetlający, biznesowy lub smoky eyes. 
 
Dwugodzinne warsztaty makijażowe  odbędą się w ponad 30 miastach Polski.  Akademia Makijażu w każdym z miast potrwa trzy dni –  przy zapisie uczestniczka może wybrać typ makijażu, którego wykonania chce nauczyć się w czasie warsztatów. Zapisy na Akademię Douglas są bezpłatne i  odbywają się telefonicznie lub na miejscu, w wybranych Perfumeriach Douglas.
 
Zarezerwuj:
 
  • Ken Leclerc Warszawa,
  • Ul. Cieszewskiego 15,
  • 02 -777 Warszawa 
  • tel. do rezerwacji:  22 3193840  


Opublikowal: Michał Pawlik
-

Dziś w Warszawie

Jutro w Warszawie

Zobacz także


2010.02.09 g. 23:41

Nasi Partnerzy


2009.12.06 g. 23:04

Warszawa – przecieramy szlaki

Projekt "Przetarty Szlak" - ułatwiamy życie
Nasza Fundacja chce wziąć czynny udział w ułatwianiu życia mieszkańcom stolicy. Również osobom niepełnosprawnym ruchowo, które mogą napotykać trudności w przemieszczaniu się po mieście na wózkach inwalidzkich czy o kulach.

Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy