Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Biznes

2012.05.08 g. 18:42

Targi IT B2B ITBS

1.06.2012 r. Warszawa, Hotel Marriott w centrum
Targi ITBS to wydarzenie w płaszczyźnie B2B, dedykowane grupie dostawców oraz wyselekcjonowanych odbiorców rozwiązań IT w przekroju różnych sektorów m.in. administracja, bankowość, uczelnie, służba zdrowia, ubezpieczenia, logistyka.

ITBS to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z osobami z branży IT, poznania najnowszych produktów i rozwiązań oferowanych przez producentów jak również poznanie najlepszych firm IT

 

Targi IT B2B ITBS

 

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in. systemy wspierające, takie jak DMS, CMS, BPM; CRM, ERP; hurtownie danych; systemy finansowo-księgowe oraz systemy kadrowe. Ponadto oferta kierowana jest  do firm specjalizujących się we wspieraniu samego procesu wytwórczego oprogramowania dedykowanego, co obejmuje analizę indywidualnych potrzeb, proces wytwórczy oraz zapewnienie odpowiedniej jakości tworzonych rozwiązań, czyli kompleksowe planowanie i realizację testów.

 

Do tej pory naszym najbardziej rozpoznawalnym projektem są Targi Kariera IT, w których zapisy na najbliższe 4 edycje są już zamknięte z uwagi na brak wolnych miejsc.” - mówi Aleksandra Górecka, Koordynator projektów targowych.

 

Podczas targów uczestnicy będą mogli ziąć udział w bezpłatnych panelach merytorycznych powiązanych tematyce:

 

 • IT Solutions
  – panel ma na celu przedstawienie najnowszych rozwiązań, trendów, produktów i usług w branży IT,
 • IT Business
  – panel ma na celu ukazanie uczestnikom obecnej sytuacji na rynku inwestycyjnym i w gospodarce. Zostaną poruszone tematy z zakresu: prawa, dotacji z Unii Europejskiej, rozwoju firmy, źródeł finansowania itp. (m.in. pozyskiwanie funduszy UE, GPW, New Connect),
 • Leadership training
  – panel ma na celu prezentację zaprezentowanie uczestnikom tematów z zakresu doskonalenia umiejętności miękkich, prowadzenia projektów itp (m.in. przywództwo, zarządzanie zespołem, zarządzanie strategiczne, stres a wypalenie zawodowe, asertywność w biznesie, wywieranie wpływu a manipulacja).

 

Targi ITBS to największe spotkanie profesjonalistów branży IT w jednym miejscu!
Zapraszamy do uczestnictwa  w tym prestiżowym wydarzeniu.

 

Targi IT B2B ITBS

 

Czas i miejsce:

 • Targi IT B2B odbędą się 1 czerwca 
 • w centrum Warszawy w Hotelu Marriott.

 

Udział w tym prestiżowym wydarzeniu jest bezpłatny.

Nie trać czasu zarejestruj się  już dziś ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!

 

 

Kontakt do organizatora:

 

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy