Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Kultura

2008.02.23 g. 17:29

Spektal "Siostry " w Starej Drukarni w marcu


Fundacja Artystyczna "MŁYN" zaprasza na spektakl "SIOSTRY"

 

scen. i reż.: Natalia Fijewska-Zdanowska, obsada: Zuzanna Fijewska, Agata Fijewska, Adam, Sajnuk, scenografia: Agata Skwarczyńska

 

Termin: 2 marca, godz. 19:00

 

Miejsce: Stara Drukarnia na Ogrodowej 31/35 w Warszawie

 

Bilety: 20 zł, do kupienia w Klubokawiarni "Chłodna 25",


Rezerwacje: tel. 511467915, lub 603300635,  rezerwacje@fundacjamlyn.pl

 

Treść spektaklu:
Historia dwóch sióstr związanych z jednym mężczyzną – dziwnym artystą o psychopatycznych skłonnościach. Spektakl głęboko osadzony we współczesnych realiach - akcja dzieje się "na skrzyżowaniu" dwóch środowisk – środowiska studenckiego, oraz kręgu warszawskiego offu. Sztuka stawia pytania o współczesne granice pomiędzy miłością a emocjonalną manipulacją, bliskością a uzależnieniem.

 

Twórcy o spektaklu:
Natalia Fijewska-Zdanowska (reżyserka i scenarzystka spektaklu): „Siostry” to spektakl niezwykle osobisty. Próbujemy w nim dotknąć dwóch tematów, które w naszym własnym życiu grają ogromną rolę – tematu relacji i tematu sztuki. To opowieść o miłości kobiet do mężczyzny, ale także kobiet – sióstr – do siebie nawzajem – miłości trudnej, pokręconej i cholernie ważnej. To również próba analizy tak modnego dziś pojęcia „offu” – jako środowiska, jako stylu i lansu i jako sztuki. A także, jako dziwnej współczesnej tendencji eskapistycznej – potrzeby ucieczki przed rzeczywistością.

 

 -
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy