Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Kultura

2011.11.22 g. 12:18

Jazz Christmas Ewelina Babiarz

Premierowy koncert

Ewelina Babiarz jest wokalistką, która lubi zaskakiwać oraz przełamywać stereotypy. Słynie ze swojego zamiłowania do jazz’u oraz formowania go w dowolnych konfiguracjach.

Na swoim muzycznym koncie ma produkcje z wielkimi nazwiskami polskiego świata muzyki m.in. Włodzimierz Nahorny, Paweł Skorupka czy Leon Sęk. W czerwcu bieżącego roku, za...raz po udziale w finale finałów „Szansy na sukces”, ukazał się pierwszy singiel Eweliny Babiarz promujący jej nadchodzącą debiutancką płytę, na której odnajdziemy absolutnie innowacyjną mieszankę popularnych brzmień z wykwintnym jazzem. Prawdziwa gratka dla muzycznych smakoszy.

 

Ewelina Babiarz

 

W trakcie koncertu wokalistka, zaserwuje swoim słuchaczom kieliszek wyśmienicie przyrządzonych dźwięków, które sprawią, że Wasze muzyczne podniebienia zostaną rozbudzone, ukojone a na koniec pozostawione z uczuciem lekkiego, przyjemnego niedosytu…

 

Dbając o warstwę muzyczną koncertu, Ewelinie Babiarz na scenie towarzyszyć będzie niezwykle utalentowane trio jazzowe w składzie:

 

 • Paweł Lipski
  pianista, akompaniator, student Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie;
 • Maciej Wojcieszuk
  perkusista angażujący się w wiele projektów muzycznych,
 • Radek Łukaszewicz
  kontrabasista młodego pokolenia, uczeń m.in. prof. Adama Cegielskiego.

 

Podczas spotkania czeka na Was również unikatowy pokaz ożywionej instalacji manekinów autorstwa Katarzyny Czajka oraz wystawa fotografii Michała Czajka.

 

Zobacz to i poczuj atmosferę!
Do zobaczenia

 

 • Galeria Czajka

 • 9 grudnia 2011 r.

 • ul. Ząbkowska 27/31 budynek 24

 

Ewelina Babiarz - plakatOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy