Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2009.11.16 g. 20:40

Praca: Promotor produktów Apple

Firma iSource - dystrybutor sprzętu Apple - poszukuje kandydatów na stanowisko
Promotor/Promotorka
Miejsce pracy: Warszawa

Firma iSource - dystrybutor sprzętu Apple - poszukuje kandydatów na stanowisko Promotor/Promotorka

  • Miejsce pracy:
    Warszawa

  • Zakres obowiązków:
    - sprzedaż produktów (odtwarzaczy iPod lub komputerów Mac) w punktach sprzedaży detalicznej
    - udział w promocjach na terenie sieci handlowych
    - sporządzanie raportów z wizyt

  • Wymagania:
    - znajomość produktów Apple oraz systemu operacyjnego Mac OS X
    - łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich
    - doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem

  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizję uzależnioną od efektów pracy,
    - bezpłatne szkolenia z zakresu znajomości produktów i technik sprzedaży,

  • Zgłoszenia
    należy nadsyłać e-mailem na adres: HR@isource.pl z dopiskiem PROMOTOR.

  • Odpowiemy na wybrane oferty.

  • Oferta musi zawierać klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez iSource SA w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji".

Autor: iSource
Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy