Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2009.11.17 g. 21:12

Praca: Hostessa

produkty Apple
Spółka iSource S.A. z branży IT, dystrybutor produktów firmy Apple, poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:
Hostessa
Miejsce pracy: Warszawa

Spółka iSource S.A. z branży IT, dystrybutor produktów firmy Apple, poszukuje kandydatów/kandydatki do pracy:

  • Nna stanowisko:
    Hostessa

  • Miejsce pracy:
    Warszawa

  • Zakres obowiązków:
    - udział w promocjach na terenie sieci handlowych
    - udział w szkoleniu produktowym

  • Wymagania:
    - mile widziane studentki/studenci (praca głównie w weekendy)
    - dobra prezencja
    - komunikatywność
    - pozytywne nastawienie do pracy
    - mile widziane doświadczenie w pracy przy akcjach promocyjnych

  • Zgłoszenia
    wraz ze zdjęciem należy nadsyłać e-mailem na adres: HR@isource.pl z dopiskiem HOSTESSA.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Oferta musi zawierać klauzulę:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez iSource SA w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji."

Autor: iSource
Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy