Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2009.12.03 g. 10:56

ZATRUDNIĘ SAMODZIELNEGO TERENOWEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWYGO

GLOBALO MAX jest jedną z najbardziej konkurencyjnych marek wśród najwyższej jakości okapów kuchennych na polskim rynku AGD.
W związku z silnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko-
SAMODZIELNY TERENOWY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Forma współpracy:

  • własna działalność gospodarcza,
  • umowa zlecenie.

Region:

  • cała Polska.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • aktywna opieka nad pozyskanymi kontrahentami,
  • negocjowanie warunków handlowych,
  • rozpowszechnianie produktów markowych firmy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • silna motywacja do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju Firmy na polskim rynku okapów kuchennych,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • ciekawą i interesującą pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: prowizje uzależnione od efektów,
  • materiały handlowe.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

Proszę o dopisywanie klauzuli :

  • „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy