Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2010.07.20 g. 13:27

Ekspert ds. Planowania Finasów Osobistych

Szukasz pracy w prestiżowej instytucji finansowej?

Szukamy osób:

* ponadprzeciętnych,
* zorientowanych na sukces,
* mających marzenia i cele,
* przejawiających inicjatywę i pomysłowość,
* rozumiejących potrzebę rozwoju osobistego.

Szukasz pracy w prestiżowej instytucji finansowej? Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

EKSPERT ds. PLANOWANIA FINANSÓW OSOBISTYCH

Główne zadania:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • analiza potencjału i potrzeb finansowych klienta,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

  • ponadprzeciętnych,
  • zorientowanych na sukces,
  • mających marzenia i cele,
  • przejawiających inicjatywę i pomysłowość,
  • rozumiejących potrzebę rozwoju osobistego.

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności w zakresie planowania i realizacji tychże planów,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
  • zaangażowania, odpowiedzialności oraz konsekwencji w dążeniu do celu,
  • samodzielności i dyspozycyjności.

Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy:

  • pracę w prestiżowej instytucji finansowej,
  • możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami w Polsce
  • oferujemy wynagrodzenie oraz ponadprzeciętne premie, adekwatne do osiąganych rezultatów,
  • bogaty system premii oraz nagród motywacyjnych,
  • możliwość współtworzenia polityki i strategii Firmy,
  • przyjazną atmosferę oraz wysoką kulturę pracy,
  • atrakcyjny, indywidualny program szkoleniowy,
  • możliwość awansu zawodowego na stanowisko menadżera zespołu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem, list motywacyjny) na adres mailowy: rekrutacja999@gmail.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na aplikacji:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z póżn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Autor: S.R.
Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy