Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.02.07 g. 07:33

Taneczny Mix 2007 - początek czy koniec?

Podsumowanie akcji

Właśnie zakończyły się warsztaty taneczne organizowane z myślą o dzieciach pozostających na ferie w Warszawie. "Taneczny Mix 2007", to pierwsza taka impreza organizowana przez Szkołę Tańca DANCE & FITNESS.

 

Ponad pół tysiąca dzieci w wieku od 5 do 15 lat w ciągu trzech dni warsztatów zasmakowały kilku gatunków tańca tj: Funky, Hip-Hop Rock & Roll Salsa, Flamenco i wielu innych. Zorganizowane, 30-osobowe grupy dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów wymieniały się co godzinę, aby zakosztować tanecznego szaleństwa.

 

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – organizatorzy warsztatów, instruktorzy i opiekunowie dzieci byli zaskoczeni tak wielkim zainteresowaniem. ,,Wiedzieliśmy, że taniec jest ciekawą formą aktywnego spędzenia czasu i może spodobać się dzieciom, ale nie spodziewaliśmy się takiego oblężenia" – mówi jeden z organizatorów p. Jacek Święch.

 

Dzieci swoją obecnością odpowiedziały – tak! Chcemy tańczyć! Dlatego, szkoła już przygotowuje nowe pomysły dla naszych najmłodszych: warsztaty taneczne, kursy tańca i zajęcia taneczne.

 

Finał warsztatów z ,,zimą w mieście 2007, to na pewno dobry początek dla Szkoły Dance & Fitness i naszych dzieci.

 

Sukces zawdzięczamy naszym Partnerom:

 

Dziękujemy!Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy