Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2007.12.12 g. 17:44

Patrycja Olton w Mechaniku


Klub Mechanik zaprasza 18 grudnia (wtorek) na koncert  PATRYCJI OLTON !

 

Słyszeliście Diane Krall? Natalie Cole?
Musicie koniecznie tego posłuchać !
Serdecznie zapraszamy na występ Kwartetu: Patrycja Olton - wokal, w towarzystwie: Marcin Olak-gitara, Wojciech Pulcyn-kontrabas, Marcin Świderski-saksofon, flet poprzeczny.

 

Jazz to muzyka wymagająca inteligencji, otwartości, wrażliwości, chęci rozwoju i włożenia wysiłku by ją poznać, ale gdy się już ją pozna, to trudno jej nie pokochać.
 Zapraszamy do wysłuchania występu Patrycji, ponieważ ma niesamowite wyczucie stylistyki oraz pełny, emanujący spokojem głos, doskonale brzmi zarówno w lirycznych, jak i bardziej dynamicznych utworach, w swoim śpiewaniu ma to coś… 
 Jest absolwentką wydziału wokalnego w sekcji piosenki w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Policealnego Studium Jazzowego przy ul. Bednarskiej w Warszawie. Brała udział w konkursach jazzowych a efektem tych festiwali były zdobyte pierwsze miejsca ("Złoty Krokus" w Jeleniej Górze w 2002 roku oraz "Międzynarodowe Spotkania Wokalistów Jazzowych" w Zamościu w 2003 roku).
Pod czujnym okiem Izy Zając zdobywała tajniki wokalistyki jazzowej, w związku z tym repertuar na wtorkowy wieczór będzie w takiej stylistyce.
Usłyszymy standardy jazzowe m.in. takie jak "Blues in the night"( blues), "Dindi"( bossa),  "But not for me"( swing) czy "Lonely woman"( ballada). Pojawi się również świąteczny akcent "Lulaj, że mi lulaj" (ostatnia scena z MISIA wyśpiewana przez Ewę Bem).
 

Jej ulubionym utworem jest ballada jazzowa "I remember Clifford”, – czemu tak bardzo fascynuje ją ten utwór, jazz, śpiewanie, będziecie mogli zapytać osobiście na po koncertowym party.
 

Bilety do nabycia w klubie Mechanik, klubie Stodoła
Wejście do klubu od godz. 19:00
Rozpoczęcie koncertu o godz. 19:30

 

Ceny biletów:
W dniu koncertu15 zł
Pozostali 10 zł
Studenci 5 zł
Więcej na www.klubmechanik.pl-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy