Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2008.02.05 g. 19:56

Nocna muzyka w Centralnym Basenie Artystycznym


 Interaktywna Nieformalna Grupa Artystyczna Ingai wraz z klubem Naparstek zapraszają na przedpremierowy koncert zespołu Sen Zu (romantic rock) oraz debiut nowego materiału Playfinger (rock) w Centralnym Basenie Artystycznym. Przewidujemy.

    

 Centralny Basen Artystyczny, ul. Konopnicka 6

8 lutego, godz. 22, wstęp 5 zł

     www.ingai.pl
     www.basen.art.pl
     www.senzu.pl
     www.playfinger.pl


     Sen Zu (romantic rock)

    

 Sen Zu to muzyka stylowa i romantyczna. Ale nie jak kolacja w drogiej restauracji, nie jak trzymanie się za rączki na spacerze w parku, ale ssąca w żołądku niespełnionym porządaniem, dystyngowana jak wycie do pustego nieba. Sącząca się, natrętna, głośna, natarczywa. I lekka, porywająca, uspokajająca i gładka. Sen po przebudzeniu, cisza po krzyku. Sen Zu.

  

   Historia:
     Zespół powstał w Warszawie, gdzieś w zakamarkach 2004 roku. Jesienią zadebiutował w słynnym warszawskim klubie Le Madame, w ramach imprezy "Wiershow" (później "Eufonia"). Po rocznej przerwie wraca pełen świeżej energii, pełen nowych interpretacjik, jeszcze bardziej rozciągając granice czegoś, co krytycy nazywają szerokopojętym rockiem alternatywnym.


    

Playfinger (rock)

     Kapela Playfinger w obecnym składzie (bo nigdy nie było innego) powstała w okolicach kwietnia 2007 roku, choć większość z nas grała już razem pod innym szyldem od jesieni 2005 roku, a biorąc pod uwagę nasze zainteresowania muzyczne, powinna powstać mniej więcej w połowie lat siedemdziesiątych.

    

Poszukiwania muzyczne krążą wokół klasyki rocka lat '70 i '80 (Pink Floyd, Deep Purple, U2, Rolling Stones), bluesa aż po ostrzejsze i mocniejsze brzmienie lat '90. Cały czas ścierają się w nas różne oczekiwania i wzorce muzyczne.Autor: INGAI.pl
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy