Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2009.01.20 g. 21:16

Weekend w Hydrozagadce

Wal na Pragie!

Hydrozagadka zaprasza na piątkowe i sobotnie wydarzenia muzyczne

23.01.2009 (piątek):

 • DRINKO DISKO ATTACK !

 • start: 21
 • wjazd: 5 zł

 • zagrajął: 2000 Dirty Dj's.

 • Madame Czarnecka i Dj Motyla Noga zapraszają na wieczorek taneczny w rytmach funky / disco 70s, disco / pop 80s, electropunk

 

 

24.01.2009 (sobota)

 

 • koncert estońskiego zespołu ELIIT !!!
 • support The Majsters

 • start: 20:30
 • wstęp: WOLNY

PO ZAKOŃCZENIU CZĘŚCI KONCERTOWEJ ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA DOBRZE ZNANE I LUBIANE TOTAL OLDSCHOOL PARTY wstęp: 5 zł

 

 • Eliit to estoński zespół, sensacja eksperymentalnej muzyki pop. Grupa składa się z:

  Wokal i gitara – Vaiko Eplik z zespołu "Vaiko Eplik i Eliit".
  Vaiko gra na wszystkich instrumentach, śpiewa, pisze piosenki, jest producentem i właścicielem Mortimer Snerd Records. Albumy są nagrywane w salonie jego rodziców, bardzo dobrze znanym od pewnego czasu jako Stuudio Ateljee! Do tej pory zostały wydane trzy albumy: pierwszy zatytułowany "1" (2006), drugi "2" (2007) oraz trzeci pod tytułem "3" (2008). Obecnie wszystkie albumy zostały już praktycznie wyprzedane. Wcześniej Eplik wydał trzy płyty z grającą britpop grupą Claire's Birthday (1997-2003), a także z zespołem punk Koer (2004) oraz uczestniczył w konkursie Eurowizji. Vaiko Eplik prowadzi też w stacji Radio 2 swój własny show radiowy pod nazwą Vaiko Eplik Show.


  Wokal i basy - Madis Aesma.
  Madis gra na basie, śpiewa oraz pisze piosenki dla zespołu Ans Andur, który wydał do tej pory dwa albumy: "Tuled Peale" (2005) i "Topeltvikerkaar'' (2007). Madis jest także producentem, pisze muzykę oraz występuje z jednym z najbardziej uwielbianych w Estonii zespołów electro Köök. Na razie Köök nagrał jeden album, który dostał dwie nagrody podczas gali Eesti Muusika Auhinnad (Nagrody Muzyki Estońskiej) za najlepszą elektronikę oraz opracowanie plastyczne.


  Wokal, gitara i syntezator – Jaan Pehk.
  Jaan jest pionierem DIY, napisał dwie książki + jeden zbiór, ale co najważniejsze jest on świetnym piosenkarzem. W swoim domowym studiu w Türi przeistacza się w jednoosobowy chór Orelipoiss – miesza covery z oryginalnym materiałem i wydaje albumy cdr zawierające zazwyczaj więcej niż 50 utworów. Jaan jest także frontmanem grupy Köök, grał także na gitarze i śpiewał w zespole Claire's Birthday.


  Syntezator i perkusja - Kristel Eplik.
  Kristel nagrała dwa albumy śpiewając z grupą indie Pia Fraus: ''Wonder what it's like?'' (pia records 2001) oraz ''In solarium'' (vinyljunkie2002). Kristel i Vaiko są małżeństwem, mieszkają razem w Kohila z synem o imieniu Villem Richard.

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy