Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2009.06.26 g. 19:20

25.07 Allegro Summer Tour pres. MIGUEL MIGS feat. LISA SHAW (USA)

Światowej sławy duet – Miguel Migs feat. Lisa Shaw na plaży w centrum Warszawy!
MIGUEL MIGS feat. LISA SHAW (USA)
Support: MFR (USA) / Hanna Bernard / Decoy
Światowej sławy duet – Miguel Migs feat. Lisa Shaw na plaży w centrum Warszawy!

MIGUEL MIGS feat. LISA SHAW (USA)

 

Support:

 

  • MFR (USA)
  • Hanna Bernard
  • Decoy Światowej sławy duet – Miguel Migs feat.

 

Lisa Shaw na plaży w centrum Warszawy!

 

Allegro Summer Tour to odjazdowa zabawa, nieskrępowane parkietowe szaleństwo, wspaniała muzyczna przygoda. Podczas ośmiu unikalnych imprez klubowicze będą mieli okazję zetknąć się z rozmaitymi odmianami tanecznej elektroniki. Większości imprez towarzyszył będzie duch Ibizy. Po pierwsze ze względu na ich specyficzną lokalizację – na najpopularniejszych polskich beach barach.

 

Po drugie – ze względu na dobór artystów, proponujących radosne, pozytywne dźwięki, potrafiące rozruszać nawet najbardziej opornych. 25 lipca kończymy trasę w warszawskim klubie La Playa. Podczas zamykającej imprezy wystąpi trio z USA - Miguel Migs z Lisą Shaw na vocalu oraz supportujący ich DJ MFR! Miguel Migs jest jednym z najbardziej prężnych didżejów światowej sceny klubowej. Zaczynał jako 18-letni chłopak w Santa Cruz w małej kapeli „Zion Sounds” grającej rytmy jamajsko-afrykańskie.

 

W 1990 roku zainteresował się muzyką elektroniczną. To dało mu możliwość łączenia nowych brzmień z muzyką reggae i uzyskiwać nowe, interesujące brzmienia. Dzięki tym fuzjom w jego muzyce zaczęły pojawiać się elemety hip-hopu, soulu, jazzu, rocka, a także muzyki klasycznej.

 

Szybki rozwój kariery oraz uznanie zdobywane u muzycznych autorytetów pozwoliło mu wydawać muzykę w tak renomowanych wytwórniach jak Naked Music, Astrelwerks, Yoshitoshi, NRK, Black Vinyl, Large, Chez, Transport Recordings, Om Records, Defected Records. Po jakimś czasie na swoim koncie miał już pokaźną kolekcję wydawnictw. Wydał prawie 100 albumów, singli i remixów. Dalszy rozwój jego talentu zaowocował współpracą z takimi sławami jak Macy Gray, Lionel Ritchie czy Britney Spears.

 

Jego produkcje wzbogaciły ścieżki dźwiękowe takich telewizyjnych hitów jak Six Feet Under, Sex in the City, MTV`s Road Rules oraz Real World. Wszystko to umożliwiło mu w 2004 roku stworzenia własnej wytwórni muzycznej „Salted Music”.

 

Migs to prawdziwa ikona muzyki house, jej żywa legenda. Pierwsze dwa występy w naszym kraju to prawdziwe muzyczne wydarzenie. Skala talentu, doświadczenia i dokonań tego kalifornijskiego producenta plasuje go w ekstraklasie twórców współczesnej elektroniki, zaś jego częste wycieczki w stronę muzyki pop odzwierciedlają nie tylko skalę talentu i niespotykaną wszechstronność ale także otwartą głowę i dystans do własnej twórczości.

 

W rezultacie takiej autorskiej „polityki” Miguel Migs jest niedoścignionym twórcą wspaniałych tanecznych mieszanek funky, deep, soulful, bumping house'u.

 

miejsce:

 

  • La Playa Music Bar

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy