Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2009.06.26 g. 19:23

3.07 Otwarcie trasy!

Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) support: Hanna Bernard/ Cbass
Pierwszy etap AST w Warszawie!

Pierwszy etap AST w Warszawie!

 

Allegro Summer Tour pres. LUKE FAIR (Kanada) support: Hanna Bernard/ Cbass

 

Z przyjemnością informujemy: letnia trasa imprezowa Allegro Summer Tour rozpocznie się już 3 lipca w Warszawie.

 

Na inauguracyjnej imprezie wystąpi Luke Fair – gwiazda muzyki house z Kanady. Allegro Summer Tour to odjazdowa zabawa, nieskrępowane parkietowe szaleństwo, wspaniała muzyczna przygoda. Podczas ośmiu unikalnych imprez klubowicze będą mieli okazję zetknąć się z rozmaitymi odmianami tanecznej elektroniki.

 

Większości imprez towarzyszył będzie duch Ibizy. Po pierwsze ze względu na ich specyficzną lokalizację – na najpopularniejszych polskich beach barach. Po drugie – ze względu na dobór artystów, proponujących radosne, pozytywne dźwięki, potrafiące rozruszać nawet najbardziej opornych. 3 lipca starujemy w warszawskim klubie La Playa.

 

Podczas inauguracyjnej imprezy wystąpi Luke Fair z Kanady! Luke Fair to reprezentant rozwijającej się kanadyjskiej sceny klubowej. Danny Howells, Deep Dish i brytyjski DJ Mag określili go mianem „Future Hero”, co świadczy o tym, że ma zadatki na gwiazdę wielkiego formatu. Oferuje klubowiczom swoje własne spojrzenie na eklektyczny house. Pełno w nim brzmień funky progressive, groovy house'u, techno i electro. Jego sety wyróżniają się, bo Luke ciągle pracuje nad poszczególnymi utworami.

 

W ciągu ostatnich kilku lat artysta skupił na sobie uwagę dzięki niezwykle różnorodnym dokonaniom studyjnym – od dubbed-out house'u po melodyjny progressive. Wszyscy od Sashy, przez Davida Moralesa, po Plump DJs umieszczają produkcje Luke'a w swoich setach. Ten pierwszy, razem z Johnem Digweedem zaprosili go do wspólnej trasy po Stanach Zjednoczonych.

 

Jego niesamowity talent w reedytowaniu i miksowaniu kawałków przywołujący dźwięki eklektycznego tech-house, znany klubowiczom na całym świecie, szybko został zauważony. Z wytwórnią Bedrock wydał trzecią płytę z rewelacyjnej serii Orginal Series. Po OS_01 autorstwa Desyna Masiello i OS_02 Jonathana Lisle pokazujących unikalny styl i technikę artystów, przyszedł czas na młodego Kanadyjczyka. Jest również autorem świetnie przyjętej kompilacji dla EQ/ Stomp - Balance 011 Dokonań Faira mogliśmy również słuchać w audycjach Essential Selection Peta'a Tonga. W 2005 roku został sklasyfikowany na 84 miejscu prestiżowego rankingu Top 100 brytyjskiego „Dj Maga”.

 

Więcej informacji o AST na stronie www.allegrosummertour.pl

 

start: 22:00 bilety:

15 pln przedsprzedaż /20 pln w dniu imprezy 

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy