Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2010.07.15 g. 17:13

Interaktywne spotkanie z mistrzami Jedi

Niech moc będzie z Wami!
Zapraszamy wszystkich młodszych i starszych w dniach w dniach 22-25 lipca 2010, do Zespołu Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 na interaktywną zabawę z bohaterami filmu dla wszystkich czyli imprezę z cyklu "Interaktywnie z GwiezdneWojny.com.pl"

Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 

Nie da się ukryć, że cykl filmów „Gwiezdne wojny” to klasyka, coś ponadczasowego. To dzieło kinematografii, po które sięgają kolejne pokolenia młodych ludzi, zafascynowanych nieziemskimi przygodami kultowych już bohaterów. Na czym polega fenomen tych filmów, dlaczego „Gwiezdne wojny” nigdy nie odejdą do lamusa (przypominam, że pierwsza część serii powstała w 1977 roku!)? Z pewnością bliżej odpowiedzi na te pytania będziemy po zobaczeniu niezwykle ciekawie zapowiadającej się wystawy „INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL”. Co kryje się pod tą zagadkową nazwą?

Przejdźmy do szczegółów.

 

Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 

Walka na laserowe miecze

 

W Polsce i na świecie „Gwiezdne wojny” mają wielu fanów. Są oni w stanie zrobić bardzo dużo, by posiąść to wszystko, co wiąże się z kosmicznym cyklem George’a Lucasa. Rekwizytów, gadżetów, kostiumów i wielu innych rzeczy odnoszących się do historii przedstawionych w tych filmach jest co nie miara. Dodatkowo - ludzie, dla których „Gwiezdne wojny” są największą inspiracją i kopalnią pomysłów, wymyślają różnego rodzaju atrakcje, aby jeszcze dokładniej zapoznać nas z magią tego filmowego hitu. Pomysłodawcy wystawy „Interaktywnie z GwiezdneWojny.com.pl” to właśnie osoby tego pokroju. Jeżdżą po Polsce i prezentują niebywale interesujące kolekcje, przyciągające uwagę nie tylko miłośników filmu, ale również tych, którzy chcieliby wziąć udział w nowatorskim, niecodziennym wydarzeniu.

 

Oryginalna forma zaplanowanej na trzy dni imprezy, jej interaktywność i różnorodność powinna sprawić, że słowo: „wystawa” nabierze dla wielu nowych znaczeń.

 

Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 

Wybierając się do do Zespołu Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24 w dniach 22-25 lipca 2010 będzie można obejrzeć nie tylko przedmioty związane z filmem (a więc: repliki mieczy świetlnych, figurki, rzeźby, różnego typu modele w skali studyjnej itd.), ale również kaskaderskie pokazy walk na miecze świetlne. Dodatkowo będzie można uczestniczyć w szkoleniu Jedi, oraz ciekawych zabawach i licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

 

Niepowtarzalna okazja! Podczas trwania wystawy w Warszawie, czyli tylko przez 3 dni będzie można spotkać żołnierza Klona Republic Commando „Scorch” oraz inne postacie z odległej galaktyki! Szturmowców, Sithów, Jedi, a może nawet Dartha Vadera. Walki na miecze świetlne pomiędzy Sith i Jedi, a także pokazy kaskaderskie w których będziesz mógł wziąśc udział.

 

Dzięki partnerowi wystawy, sklepowi SuperSerie.pl i Kenobi.pl, zapaleni kolekcjonerzy gadżetów ze Star Wars będą mieli niepowtarzalną okazję do tego, by zakupić ulubione zabawki, gadżety, książki, komiksy (których nie można dostać w żadnym innym sklepie!) w promocyjnych cenach. Poznaj siłę przyciągania „Gwiezdnych wojen”.

 

 Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 

Dodatkowo udostępnimy games room z wieloma Gwiezdno wojennymi grami na wielkich ekranach od 32 do 60 cali! Oddaj się niezwykłej przygodzie, którą po raz pierwszy będzie można przeżyć w Warszawie.

 

To wielka gratka dla każdego, kto choć raz zachwycił się filmami science fiction. Zapraszamy wszystkich, i tych młodszych, i tych starszych. „Niech moc będzie z Wami. Zawsze”.

 

A oto program imprezy:

 

Piątek 23 lipca 2010.

 

 • Już od rana udostępniamy dla najmłodszych klocki LEGO. Wszystkie konstrukcje, które będą przypominały pojazdy z filmu Star Wars, a będą złożone przynajmniej z 50 klocków, będą nagradzane upominkami od StarShip Executor.
  Dodatkowo udostępniamy games room z grami Star Wars:The Force Unleashed, Star Wars: The Clone Wars Light Saber Duels, Star Wars: The Clone Wars – Stara Republika i inne.


  Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL


 • Ogłaszamy kolejny trzeci już Wielki Turniej serwisu GwiezdneWojny.com.pl. Turniej w grę Star Wars: The Force Unleashed na konsolę Wii Nintendo. Turniej (zapisy i kwalifikacje) w systemie pucharowym rozpoczynamy w piątek. Niedziela od godziny 11.00 do godziny 14.00 rozgrywki finałowe. Turniej ograniczony do 64 zawodników w systemie kwalifikacji. UWAGA! Bardzo atrakcyjne nagrody, będzie o co walczyć. Sponsorami nagród jest Hachette, nasz serwis, Hasbro i firma Patio.

 • W trakcie trwania, naszego bloku najmłodsi fani Sagi Georga Lucasa mogą wziąść udział w konkursie rysunkowym o tytule „Twoja ulubiona postać z Gwiezdnych Wojen”. Do wygrania będą nagrody ufundowane przez naszych licznych sponsorów.


  Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 • Dostępne będą także gry firmy TM Toys ze Szczecina w które będziecie mogli rozegrać kilka Gwiezdno wojennych partyjek w grze The Clone Wars „Statki”, The Clone Wars „Who is Who”, a także „Naprawiamy R2-D2”.


  Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 • Podczas trwania naszego bloku, będziecie także mieli niepowtarzalną okazję zakupić autograf i licencjonowane zdjęcie od Alana Ruscoe z wizerunkiem jego postaci jakie odgrywał w filmie Star Wars.

 • Nasz blok będzie podzielony na kilka różnych integralnych części w których znajdziecie dla siebie swoją ulubioną formę rozrywki, będziecie mieli okazję spotkać na żywo aktora odgrywającego rolę Jedi Master Plo Koona w epizodzie I, a także innych postaci w tym epizodzie – Alana Ruscoe, który jest naszym gościem specjalnym. Będzie również możliwość zakupienia wielu ciekawych pozycji spod znaku Star Wars w zaprzyjaźnionych z serwisem GwiezdneWojny.com.pl SuperSerie.pl (sklepik z atrakcyjnymi gadżetami SW), Kenobi.pl a także wysokiej jakości koszulki od Truso i inne.


  Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 • Do tego wylicytujemy figurkę Zuckussa firmy Hasbro z podpisem aktorki odgrywającej tą rolę Cathy Munro. Cały dochód z licytacji figurki przeznaczamy na akcję charytatywną. Odbędzie się także licytacja karty Toops z hologramem autentyczności i podpisem Richarda LeParmentier. Obecnie nieosiągalna karta na światowym rynku kolekcjonerskim. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na akcję charytatywną.

 • W trakcie trwania naszego bloku, będziemy zbierać zabawki i przybory szkolne dla dzieci z biednych rodzin Łódzkich. Bardzo prosimy przynoście niezbędne i walające się lub odrobinę zakurzone zabawki. Niech będą to zabawki w miarę jeszcze funkcjonalne, tak byście mogli sprawić radość dzieciom, które ich potrzebują.

 • Wszystkie licytacje odbędą się tylko i wyłącznie w przypadku zainteresowania, co najmniej pięciu osób. Każda licytacja ma swoją cenę wywoławczą w wysokości 100 zł. Wyjątkiem jest tylko koszulka z autografem Justyny Kowalczyk naszej Mistrzyni Świata i Mistrzyni Olimpijskiej w biegach narciarskich.


  Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 • Chętni będą mogli także nabyć przy wcześniejszym zgłoszeniu plastron Justyny Kowalczyk, Mistrzyni Olimpijskiej i Świata w biegach narciarskich z jej własnoręcznym autografem. Licytacja potrwa 3 dni. Kwota rozpoczynająca licytację to 1000 zł. Przy jej koszulce będzie widniała aktualna cena licytacji. Wystarczy podejść do jednego z naszych ludzi (w czerwonych koszulkach) i poprosić o podniesienie ceny. Finał licytacji w niedzielę o godzinie 15.00. Cel akcja charytatywna i pomoc Dziecku z Porażeniem Mózgowym.

 • Wszystkie rzeczy biorące udział w naszych aukcjach charytatywnych będą do obejrzenia na naszym bloku.
  Serdecznie zapraszamy.

 

Będziemy też zbierać datki na rehabilitację dla Dziecka z Porażeniem Mózgowym. Jednym słowem SWCP i fani Star Wars starają się pomagać potrzebującym.

 

Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 

Piątek 23 lipca 2010.

 

 • 10.00
  – Otwarcie wystawy.
 • 11.00
  –  Zapisy na Turniej w Star Wars: The Force Unleashed.
 • 12.00
  – Oprowadzanie gości po wystawie
 • 13.00
  – Quiz wiedzy Wojen Klonów. - atrakcyjne nagrody.
 • 14.30
  – Szkolenie żołnierzy Klonów - atrakcyjne nagrody
 • 15.30
  – Oprowadzanie gości po wystawie.
 • 16.00
  – Strzelnica imperialna - atrakcyjne nagrody.
 • 17.00
  – Pokaz kaskaderki grupa Nizar. Uwaga w naszych pokazach i Ty możesz wziąć udział
 • 17.30
  – Akademia Mocy – szkolenie padawanów. - atrakcyjne nagrody.
 • 18.30
  – Zakończenie programu.

 

Sobota 24 lipca 2010

 • 10.00
  – Otwarcie wystawy.
 • 11.00
  – Zaczynamy kolejny etap turnieju w TFU.
 • 12.00
  – Akademia Mocy.
 • 13.00
  – Spotkanie z Jedi Master Plo Koonem, czyli Alan Ruscoe i przygoda z Gwiezdnymi wojnami.
 • 14.00
  – Spotkanie z Jackiem Drewnowskim – czyli Star Wars kontra Star Trek. Zabawa w porównywaniu światów. Interaktywna dyskusja, do której zapraszamy fanów Star Wars jak i Star Treka. Informacja dla wszystkich, którzy będą chcieli wziąć udział w tej zabawie. Pamiętajmy, że najważniejsza jest dobra zabawa ;).
 • 15.00
  – Szkolenie żołnierzy Klonów – atrakcyjne nagrody dla najlepszych żołnierzy Klonów.
 • 16.00
  – Strzelnica Imperialna – atrakcyjne nagrody dla najlepszych.
 • 17.00
  – Oprowadzanie po wystawie i opowieści z filmu, a może coś jeszcze – zobaczymy
 • 18.00
  – Pokaz grupy Nizar. Jedi vs Sith na miecze świetlne. Czyli odwieczny konflikt jasnej i ciemnej strony.
 • 18.20
  – Zakończenie programu.
 • Inne atrakcje patrz piątek.

 

Niedziela 25 lipca 2010 roku

 

 • 10.00
  – Otwarcie wystawy
 • 11.00
  – Szkolenie i symulator pilotów myśliwców Imperium (atrakcyjne nagrody)
 • 12.00
  – Strzelnica Imperialna i Quiz wiedzy o Gwiezdnych Wojnach (atrakcyjne nagrody)
 • 13.00
  – Spotkanie z Jedi Master Plo Koonem czyli opowieści o przygodzie Alana Ruscoe z Gwiezdnymi Wojnami.
 • 14.00
  – Finał Turnieju Star Wars: The Force Unleashed. Walka o 3 i 1 miejsce.
 • 15.00
  Zakończenie programu.

 

Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PL

 

Dodatkowe atrakcje gwiezdno-wojenne jakie czekają Was w tych dniach przy Zespole Szkół nr 37 im. Agnieszki Osieckiej przy al. Stanów Zjednoczonych 24

 

 • Star Wars: Historia książek Star Wars w Polsce
  Łukasz "Mistrz Seller" Głusek
  W Polsce ukazało się prawie 150 książek Star Wars.
  Chcesz więcej wiedzieć o nich i historii ich wydawania? Zastanawiasz się, które serie są naprawdę warte uwagi?

 • Star Wars: Historia komiksów Star Wars w Polsce
  Łukasz "Mistrz Seller" Głusek
  Historia komiksów Star wars jest długa i kręta. Co w Polsce ukazywało się w kolejnych latach? Jakie serie są warte uwagi? Wszystko to i wiele więcej na tej prelekcji.

 • Star Wars: STAR WARS KONKURS
  Jacek "Spider" Strzyż, Jakub  "Shonsu" Barański
  Hardcore'owy konkurs filmowy dla prawdziwych fanów gwiezdnej sagi. Będzie to kolejna edycja konkursu - baza arcytrudnych pytań zostanie wzbogacona o dodatkowe konkurencje multimedialne.

 • Star Wars: Mistrzostwa Warszawy Star Wars Miniatures
  Michał "Dante" Kapica
  Turniej mistrzowski Star Wars Miniatures
  Wszelkie szczegóły na bieżąco na stronie:http://www.dante.xon.pl/starwars/index.php. Możliwe wprowadzanie wpisowego w wysokości do 15zł

 • Star Wars: Szermierka bronią świetlną
  Magdalena  "Khali" Cielecka, Łukasz "Alkern" Koperski
  Pierwsza godzina na temat mieczy świetlnych, ich budowy i rytuałów z ową budową związanych. Druga na temat szermierki, Siedmiu Wielkich Form, znanych szermierzy.

 • Star Wars: Arystokraci odległej Galaktyki
  Magdalena  "Khali" Cielecka, Łukasz "Alkern" Koperski
  Prelekcja o arystokratycznych rodach świata Gwiezdnych Wojen, intrygach i spiskach - typowa prelekcja inspirująca graczy/MG.

 • Star Wars: Sithintern: kulty i sekty Mocy inspirowane Zakonem Sith.
  Jerzy "Gorthuar" Śmiałek
  Pomijając odłamy mające dostęp do pełni wiedzy i tradycji sithyjskich, istniało też multum kultów, sekt i organizacji w Sithów zapatrzonych. To będzie parę słów o nich.

 • Star Wars: Wyklęci powstańcie użytkownicy Mocy
  Magda "Cathia" Kozłowska
  Od wielu wieków bezwzględni ciemiężcy niewinnych istot, narzucający im swoją wolę i udający bojowników o wolność - Jedi - starali się zakłamać historię Galaktyki prezentując swój punkt widzenia. Teraz jednak nadszedł czas, by ujawnić to, co było ukryte i opowiedzieć prawdziwą wersję konfliktu z Sithami, ofiarami ekspansjonistycznego podejścia Zakonu Jedi.

 • Star Wars: SW w grafice 3D
  Maciej "M@ska" Skawiński
  Czyli o niesamowitym modelarstwie w 3D komputerowym, dziedzinie fanowskich prac poświęconych uniwersum STAR WARS - prezentacja i fanfilm.

 • Star Wars: SW i Cyberpunk
  Janusz "Królik" Dumaj
  Czy takie połączenie jest możliwe? Czy to nie jest koszmarna abstrakcja?

 • Star Wars: Kalambury SW
  Ewelina  "Prosiewicz" Prosiewicz
  Konkurs nie tylko dla fanatyków, ale też dla dobrych obserwatorów.

 • Star Wars: Konkurs Na największego Nerda SW
  "VooYo"
  Pokaż że wiesz najwięcej o SW, udowodnij, że nie ma od Ciebie lepszych. Zniszcz przeciwników i wygraj nagrodę.

 • Star Wars: ESWU spotkanie z redakcją Fan Magazynu
  "VooYo", Arkadiusz "Areckin" Szajek, Maciej "M@ska" Skawiński.
  Jak wygląda pismo, jakie są jego cele, kto w nim publikuje, dla kogo jest tworzony ten magazyn. I jaka jest szansa na dalszy rozwój tego typu magazynów w Polsce. Kilka słów o nowo powstającej fanowskiej inicjatywie wydawniczej na licencji Lucasa.

 • Star Wars: Fanfilmy STAR WARS
  "VooYo", Maciej "M@ska" Skawiński.
  Kilkugodzinne pokazy rozłożone czasowo na cały konwent,
  Star Wars: "Zdjęcia ze zdjęciami z podpisami aktorów" © - fanowskie anegdoty
  "VooYo", Arkadiusz "Areckin" Szajek, Maciej "M@ska" Skawiński.
  Niejeden aktor biorący udział w ekranowej wersji Gwiezdnej Sagi odwiedził już nasz kraj, wszyscy bardzo chętnie rozdawali autografy, niekiedy towarzyszyły temu niespodziewane sytuacje...

 • Star Wars: Co gryzie fandom? Czyli cała prawda o SWCP i Interaktywnie z GWCP.
  "VooYo", Arkadiusz "Areckin" Szajek, Maciej "M@ska" Skawiński.
  Jak się okazuje fandom SW nie jest jednolity. Pomiędzy grupami fanów a wręcz wewnątrz tych grup pojawiają się konflikty interesów, rodzą się wydumane i do niczego nie prowadzące układy polityczne... dokąd zmierza fandom SW i co go gryzie? Zapraszamy do dyskusji....

 

W tych dniach. Niech Moc będzie z Wami.

 

Star wars - INTERAKTYWNIE Z GWIEZDNEWOJNY.COM.PLOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy