Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Rozrywka

2011.03.29 g. 17:51

Weekendowe Wariacje Jazzowe

Classic jazz z KATARZYNĄ WALIGÓRĄ w najbliższy weekend 2-3 IV
Taniec jazzowy to rodzaj tańca policentrycznego, gdzie w bardzo przystępny sposób nauczycie się koordynacji ciała, jego świadomości oraz poznacie tajniki tej wyjątkowej techniki tańca, jaka często określana jest mianem "baletu nowoczesnego".

KATARZYNA WALIGÓRATaniec ten skierowany jest do wszystkich, którzy przy odrobinie chęci do pracy nad własnym ciałem będą chcieli rozwijać swoje taneczne umiejętności. Ze względu na szeroki wachlarz metodyki w nauczaniu tańca jazzowego, jaką proponują nasze instruktorki, polecamy ten styl również osobom kształtującym się w innych technikach tańca, gdyż jest to taniec rewelacyjnie uzupełniający braki techniczne, które mogą Wam sprawiać kłopoty w przyswajaniu innych technik tańca.

 

 • Dla początkujących:
  Sobota 13:00 – 14:30
  Niedziela 13:00 -14:30
  Wprowadzenie w tajniki jazzu
  Dwa dni zajęć po 1,5 h. Cena 70 zł.


 • Dla wtajemniczonych:
  Sobota 14:30 – 17:00
  Niedziela 14:30 – 17:00
  Zajęcia składać się będą z trzech części tj. rozgrzewki choreografii i rozciągania.
  Dwa dni zajęć po 2,5 h. Cena 120 zł.

 

KATARZYNA WALIGÓRA

 

KATARZYNA WALIGÓRA

 

Tematyka kolejnych weekendów:

 

 • 9 -10 kwietnia  
  Broadway jazz z NIKĄ MUCHYŃSKĄ
  Taniec zaczerpnięty z tradycji musicalu. Pełen szyku, wdzięku i gracji, ale często też potraktowany z przymrużeniem oka. Niejednokrotnie wykorzystujący rekwizyty (kapelusze, parasole, laski, krzesła etc) zapewni Wam niepowtarzalną zabawę, a muzyka czerpana ze słynnych musicali pozwoli Wam choć przez chwilę przenieść się w świat teatru i poczuć jak prawdziwe gwiazdy! :)


 • 16 - 17 kwietnia 
  Subtelna kobieta z BARBARĄ FRANKOWSKĄ ( Wojciuk )
  Rodzaj tańca jazzowego skupiający uwagę na rozwijaniu tego, co często jest przez nas zaniedbane - wdzięku. Nauczymy Was odnajdywać w sobie siłę kobiecości, którą są lekkość, gracja i powab, a to wszystko okraszone pięknym ruchem, w jakim odnajdziecie czystą satysfakcję.

 

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy