2006.01.18 g. 18:53

Pierwsze zwycięstwo

W swoim pierwszym tegorocznym meczu Polonia Warszawa wygrała z trzecioligową Unią Skierniewice 3-0 (1-0). Mecz odbył się w Skierniewicach.

Pierwszą bramkę w meczu i jednocześnie swoją pierwszą bramkę dla Polonii strzelił Marek Citko, który wczoraj podpisał z klubem roczny kontrakt. W drugiej połowie padły jeszcze dwa gole - najpierw bramkarza Unii zaskoczył Marinko Skaricić, a później z rzutu karnego wynik meczu ustalił Ensar Arifović.

Skład Polonii: (I połowa) Chamera - Moryc, Markowski, Łukasiewicz, Kozubek - Vujović, Stokowiec, Terlecki - Citko, Zasada, Sajdak. (II połowa) Simunić - Seweryn, Jarczyk, Dudek, Skaricić - Vujović, Cichon, Di Buono, Frankiewicz - Alves, Arifović.

Opublikowal: Rafal Nozykowski