2006.01.20 g. 20:50

Wygrany sparing z Przyszłością Rogów

Rozegrany na Stadionie Śląskim na sztucznej murawie mecz sparingowy Polonii z występującą w IV lidze Przyszłością Rogów zakończył się zwycięstwem stołecznych piłkarzy 4:0 (1:0).

Pierwszą bramkę dla "Czarnych Koszul" strzałem z rzutu karnego zdobył w 38. minucie Krzysztof Markowski. Na 2:0 w 53. minucie podwyższył Adam Cichon. Trzecia bramka to samobójcze trafienie zawodnika zespołu z Rogowa w 70. minucie, zaś wynik spotkania na 4:0 cztery minuty przed końcem ustalił Ensar Arifović.

Skład Polonii: Simunić (30. Fogler, 60. Chamera) - Gołaszewski (46. Moryc), Markowski (46. Jarczyk), Łukasiewicz (46. Dudek, 67. Stokowiec), Skaricić (46. Swisher) - Vujović (46. Biernacki, 70. Piątek), Dźwigała (46. Terlecki), Di Buono (46. Kozubek), Citko (46. Seweryn, 68. Arifović) - Sajdak (46. Zasada), Kosmalski (46. Cichon).

W sobotę na tym samym obiekcie "Czarne Koszule" zagrają z II-ligową Polonią Bytom, a na zakończenie obozu, w środę 25 stycznia, polonistów czeka mecz z IV-ligowym GKS-em Katowice. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 16.

Opublikowal: Rafal Nozykowski