2009.11.27 g. 12:32

Ósemka Siedlce – KS AS Białołołęka

Wicelider z Siedlec podejmie 5 drużynę II ligi KS AS Białołękę

Już w najbliższą sobotę o godz. 18.00 w Hali OSiR przy ul. B. Prusa 6 w Siedlcach zostanie rozegrany mecz pomiędzy drużynami Ósemka Siedlce i KS AS Białołęka .

W pierwszym spotkaniu obu drużyn ekipa Ósemki prowadzona przez trenera Macieja Nowaka wygrała na terenie ASa Białołęka 3-1, w setach do (-23, -17, 23,- 17).

Ten mecz wyraźnie przebiegał pod dyktando drużyny z Siedlec, która miała problem z drużyną gospodarzy tylko w trzecim secie.

Jednak sobotnia potyczka zapowiada się niezwykle interesująco.

Drużyna z Białołęki prowadzona przez  Piotra Szulca jest wyraźnie w formie. Po kapitalnej serii 5 zwycięstw z rzędu (ostatnie 3-0 z drużyną AZS UW) wcale nie stoi na straconej pozycji i postara się wywieźć punkty z boiska aktualnego wicelidera II ligi gr.3 .

Drużyna Siedlec w ostatniej kolejce podniosła się po porażce z Czarnymi Radom i pewnie wygrała swój mecz z drużyna Lechii Tomaszów Mazowiecki 3-1.

Ewentualne  zwycięstwo drużyny z Siedlec  pozwoli jej  utrzymać się na szczycie tabeli (ma tyle samo punktów co lider Pekpol Ostrołęka 23pkt) natomiast zwycięstwo drużyny z Białołęki pozwoli jej realnie myśleć o walce o czołową czwórkę  tabeli, która premiuje do walki o I ligę.

Opublikowal: Michał Pawlik