2006.09.14 g. 23:37

PUEFA: Remis w Warszawie

W pierwszym spotkaniu I rundy Pucharu UEFA Legia Warszawa zremisowała na stadionie przy ul. Łazienkowskiej z Austrią Wiedeń 1:1.

Legia w całym spotkaniu miała wyraźną przewagę, ale to goście pierwsi wyszli na prowadzenie. W 26 minucie bramkę dla Austrii zdobył Wolfgang Mair. Od tego momentu Legia zaczęła przeważać na boisku co dało efekt dopiero w 44 minucue, gdy do wyrównania doprowadził nowy nabytek Legii Brazylijczyk Junior.
Do końca meczu Legia miała przewagę, ale nie potrafiła udokumentować tego bramką.

Składy drużyn:

Legia: Łukasz Fabiański; Grzegorz Bronowicki, Dickson Choto, Herbert Dick, Edson da Silva; Miroslav Radovic, Łuksza Surma, Mamadou Balde (46-Marcin Burkhardt), Roger Guerreiro; Sebastian Szałachowski (46-Dawid Janczyk), Luiz Antonio Junior (60-Piotr Włodarczyk)

Austria: Szabolcs Safar; Johannes Ertl, Florian Metz, Franz Schiemer, Dellano Hill; Hannes Aigner (72-Andreas Ulmer), Jocelyn Blanchard, Markus Kiesenebner, Fernando Troyansky; Wolfgang Mair (46-Gerd Wimmer), Roman Wallner (63-Thomas Pichlmann).

Opublikowal: Michał Sadowski