2011.02.26 g. 23:40

Szczypiorniackie Derby Warszawy

AZS PW : AZS AWF - 32:22

Inżynierowie rozkręcili się po pierwszej połowie pierwszej połowy. Chyba bęben klubu kibica dodał im werwy! Zapis tekstowy z meczu.

AZS PW

AZS PW
Górny rząd, od lewej:
4. Mateusz Szmulik, 2. Tomasz Bulej, 10. Tomasz Kasprzak, 74. Andrzej Korus.

Sędzia techniczny: Leszek Sołodko

• 00 min
    Witamy z hali Warszawianki. Dosłownie minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka w derbach Stolicy. Hala niemalże pełna. Nastroje w obu drużynach bojowe.
    Relację LIVE ze spotkania 15. kolejki I ligi piłki ręcznej męczyzn pomiędzy AZS PW i AZS AWF rozpoczniemy około godziny 17:55.
    Trwa przedstawianie drużyn. Politechnika zagra w czarnych strojach. AWF w strojach żółto-czarnych.
    Mecz rozpoczyna Politechnika.

• 01 min
    Na razie bez bramek. żółta kartka dla Tomasza Kasprzaka.
  • 02 min
    Gol z karnego dla AWF.

Gol z karnego dla AWF

• 03 min
    Krzysztof Tylutki podwyższa na 2:0 dla AWF-u.
  • 03 min
    W drugiej połowie na razie tylko AWF rzuca bramki. Konkretnie już trzy.
  • 04 min
    W ataku pozycyjnym AWF. Ale rzut broni Szałkucki.

W ataku pozycyjnym AWF. Ale rzut broni Szałkucki

• 05 min
    Łukasz Lisicki rzuca pierwszą bramkę dla Politechniki.
  • 06 min
    Andrzej Korus ukarany żółtą kartką. W dalszym ciągu AWF w ataku.
  • 07 min
    Kolejny gol dla AWF-u. Tym razem z karnego.
  • 08 min
    żółta kartka dla Macieja Krawieckiego (AWF). Po chwili Korus rzuca na 2:3. Jednak po paru sekundach odpowiedź K. Tylutkiego.
  • 09 min
    Kolejny karny dla AWF. Królak rzuca Pieńczewskiemu między nogami i AWF na trzybramkowym prowadzeniu.
  • 10 min
    Faul w obronie i żółta kartka dla jednego z graczy AWF-u. Politechnika w ataku.
  • 11 min
    Po faulu na Buleju rzut karny dla PW. Mateusz Wiak nie potrafi pokonać bramkarza AWF i wynik nie zmienia się.
  • 12 min
    Kolejny karny dla PW. Tym razem rzuca Łukasz Kolczyński. Na raty trafia do bramki AWF.
  • 13 min
    2 minuty kary dla Tomasza Buleja (PW).
  • 13 min
    Mateusz Zasikowski po szybkiej kontrze rzuca bramkę dla Politechniki
  • 14 min
    Michał Piotrowski z koła pokonuje bramkarza PW.

Michał Piotrowski z koła pokonuje bramkarza PW

• 15 min
    Dwie minuty kary dla Mateusza Wiaka (PW). Wcześniej gol ze skrzydła dla AWF-u.
  • 15 min
    Zasikowski rzuca swoją drugą bramkę dla PW w tym meczu.

• 16 min
    Kolejny skutecznie wykonany przez AWF karny.
  • 17 min
    2 minuty kary dla Michała Reszki (AWF), ale przyznanego karnego Politechnika nie wykorzystuje
  • 17 min
    Wolski znów skutecznie w ataku.

Wolski znów skutecznie w ataku

• 20 min
    Dwie szybkie akcje Politechniki i już tylko 7:9.

Akcja PW

• 22 min
    Piękny gol ze skrzydła Mateusza Zasikowskiego.
  • 22 min
    Z pojedynku z karnego lepszy rozgrywający AWF - Paweł Kapuściński.
  • 25 min
    Na hali zaczęły rozbrzmiewać bębny Klubu Kibica PW. Na boisku wynik 10:11.

Bęben Klubu Kibica PW i jego operator Mateusz Romian

Bęben dzierży Mateusz Romian

• 26 min
    Mateusz Szmulik wyprowadza Politechnikę na prowadzenie.
  • 26 min
    Mateusz Zasikowski daje remis po 11.
  • 27 min
    Andrzej Korus podwyższa prowadzenie Inżynierów z karnego.

• 28 min
    Mateusz Szmulik po szybkiej kontrze dokłada kolejną bramkę dla gospodarzy.
  • 29 min
    Arek Prokop ze środka i Politechnika prowadzi pięcioma bramkami. A W bramce Inżynierów króluje teraz Szałkucki.
  • 29 min
    Szmulik ma chyba swój dzień. Dokłada kolejną bramkę dla PW.

• 30 min
    Koniec pierwszej połowy. 17:11 prowadzi Politechnika.
  • 31 min
    Wracamy na drugie pół godziny Derbów Stolicy.
  • 34 min
    W drugiej połowie na razie tylko AWF rzuca bramki. Konkretnie już cztery.
  • 35 min
    Dwie minuty kary dla T. Kasprzaka (PW)
  • 35 min
    Faul na Pawle Kwiatkowskim, ale to AWF nadal w ataku. Kończy jednak nieskutecznym rzutem.
  • 37 min
    Mateusz Zasikowski przełamuje atak AWF-u i zdobywa bramkę dla PW. Po chwili dwie minuty kary otrzymuje A. Korus (PW)

• 38 min
    Karny dla Politechniki. Szmulik w drugim tempie pokonuje bramkarza AWF-u.
  • 39 min
    Szmulik, tym razem z gry pokonuje Adamka.
  • 40 min
    W akcji sam na sam z bramkarzem AWF lepszy T. Kasprzak. Dwie minuty kary dla Lisickiego (PW).
  • 42 min
    Dwie minuty kary dla M. Reszki (AWF). Kolejnego gola z karnego dla PW rzuca Szmulik.
  • 44 min
    P. Kwiatkowski skutecznie w ataku Politechniki. Kolejną bramkę dla Inżynierów dokłada T. Kasprzak.
  • 46 min
    Tomasz Kasprzak po raz kolejny wpisuje się na listę zdobywców bramek. Politechnika ma 10 goli przewagi.
  • 48 min
    Michał Reszka pokonuje bramkarza Politechniki, która nadal ma kilka bramek w zapasie.

• 49 min
    Mateusz Wiak rzuca, ale tylko w słupek. AWF wyprowadza nieskuteczną kontrę. Klub Kibica AZS PW nadal nie daje o sobie zapomnieć. Z 9. metra trafia Mateusz Wiak, który po chwili laduje na ławce kar.
  • 50 min
    B. Bednarski (AWF) rzuca swoją pierwszą bramkę.
  • 51 min
    Gol dla AWF. Autorem H. Chmielewski.
  • 52 min
    K. Tylutki pokonuje z 8 metra Piełczewskiego. Już w kolejnej akcji PW odrabia straconego gola.
  • 52 min
    Szóste trafienie T. Kasprzaka (PW).
  • 53 min
    M. Krawiecki autorem gola dla AWF-u.
  • 54 min
    Karny dla Politechniki. Paweł Kwiatkowski pewnie pokonuje Tomasza Rybickiego.
  • 55 min
    Gol dla AWF. Autorem K. Tylutki.
  • 56 min
    Kolejny już w tym meczu skuteczny karny Kwiatkowskiego. PW przekracza granicę 30 zdobytych goli.

• 57 min
    Po raz piąty trafia Paweł Kwiatkowski (tym razem z gry).
  • 58 min
    P. Kwiatkowski szaleje na 60 min  32:22. Takim wynikiem kończy się mecz. PW WYGRYWA. :)
  • 58 min
    P. Kwiatkowski szaleje na boisku. Kolejny gol - teraz po szybkiej kontrze.

• 59 min
    Gol Tylutkiego nic już nie zmieni. Tym bardziej, że boisko na dwie minuty opuszcza Suliński (AWF).
  • 59 min
    Zadrożny (AWF) wyrzucony z boiska na dwie minuty, chociaż sędzia spokojnie mógł pokazać czerwoną kartkę za faul na Prokopie.