Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Sport

2011.08.04 g. 03:15

Kanonada Okęcia


Istny festiwal strzelecki urządzili sobie w środę gracze IV ligowego Okęcia. Podopieczni Piotra Sikorskiego zdeklasowali A Klasowy Huragan Bodzanów, gromiąc go aż 13:1.

„Lotnicy” wreszcie się przełamali, pokazując, że z niżej notowanymi zespołami naprawdę potrafią grać. Ich poprzednie potyczki z rywalami z tej samej klasy, a mianowicie KS Zakopane, Watra Białka Tatrzańska i Wolski Lubań Maniowy, kończyły się jednobramkowi porażkami 2:1 lub 3:2.

 

Przełamanie przyszło już po tygodniowym zgrupowaniu z Białce Tatrzańskiej, które jak pokazała, przyniosło spodziewane efekty. Okęcie i wtedy było niezwykle efektywne. Pokonało aż 8:2 Milan Milanówek.

 

drużyna IV ligowego Okęcia

 

drużyna IV ligowego Okęcia

 

zdj. www.rksokecie.pl

 

Worek z bramkami rozwiązał dopiero po upływie kwadransa Rafał Gajowniczek. Osiem minut później byliśmy świadkami dwóch trafień. Podwyższył na 2:0 Biechoński, a chwilę później bramkę kontaktową strzelił Huragan. Tuż przed przerwą w 45 min gola na 3:1 strzelił jeszcze Kowlaski.

 

Po przerwie autorami zniszczenia zespołu z Bodzanowa byli dwukrotnie Rawa i Sieński oraz Michalski. Wielkim kunsztem strzeleckim w środowe popołudnie popisał się strzelec czterech bramek, Borowik.

 

IV liga startuje już za półtora tygodnia.Opublikowal: Michał Kamiński
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy