Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Sport

2011.08.04 g. 19:22

Siatkarki Sparty wznawiają treningi

Zespół seniorek występujący na zapleczu Plus Ligi Kobiet, przygotowania do nadchodzącego sezonu zaczął już w poniedziałek. Teraz czas na kadetki i juniorki.

Treningi będą odbywały się na bielańskiej Hali CRS mieszczącej się przy ulicy Lindego 20.

 

Kadetki wraz z trenerem  Teofilem Czerwińskim  do treningów wracają jutro. Do niedzieli odbędą trzy treningi, po czym wszystkie zespoły udadzą się na zgrupowanie do Mławy. W niej spartanki będą przebywały do 17 sierpnia.

 

Seniorki trenuje nowy szkoleniowiec z zawodniczą  przeszłością m. in w Resovii oraz Stali Mielec, Tomasz Kamuda. W poprzednich rozgrywkach jako asystent „Stalówki” wywalczył z mieleckim zespołem siódme miejsce w PLK.

 

uczestniczka Młodziezowych Mistrzostw Świata, Aleksandra Sikorska

 

zdj. z zasobów Sparty Warszawa

 

W pierwszoligowej druzynie występują dwie zawodniczki ostatnich Młodziezowych Mistrzostw Świata odbywających się w Peru, Aleksandra Sikorska i Ewa Śliwińska. Bliska wyjazdu na imprezę, na której Polki zajęły 9 miejsce była jeszcze Ewelina Polak. Ostatecznie nie poleciała z koleżankami do Ameryki Południowej.

 

Młodziczki  do nowego sezonu będą przygotowywały się  pod okiem Krzysztofa Gałeckiego i Klaudii Jagusiak w Janowcu Lubelskim między 6 a 17 sierpnia.Opublikowal: Michał Kamiński
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy