Derby Warszawy

Legia:Polonia 0:0

Relacja ze strony Polonia Warszawa

SKŁAD LEGII:
Kuciak - Jędrzejczyk, Astiz, Żewłakow, Wawrzyniak - Rzeźniczak, Gol - Wolski, Radović, Kucharczyk - Ljuboja.

REZERWOWI:
Skaba, Choto, Novo, Kiełbowicz, Vrdoljak, Blanco, Żyro.

SKŁAD POLONII:
Przyrowski - Todorovski, Kokoszka, Sadlok, Cotra - Wszołek, Jodłowiec, Piątek, Brzyski - Cani, Dwaliszwili.

REZERWOWI:
Gliwa, Mynar, Jeż, Teodorczyk, Baruchyan, Tosik, Sultes.

Polonia Warszawa

• 90' - Koniec meczu! Polonia remisuje bezbramkowo z Legią. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji!
  • 90' - Trwa ostatnia minuta doliczonego czasu gry.
  • 90' - Strzał głową Nacho Novo, broni Przyrowski!
  • 90' - Mecz potrwa o trzy minuty dłużej.
  • 90' - Przyrowski po raz kolejny dobrze na przedpolu.
  • 90' - Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.
  • 89' - Dośrodkowanie w nasze pole karne i dobra interwencja Przyrowskiego na przedpolu.
  • 89' - Żółtą kartką za faul na połowie przeciwnika został upomniany Sultes.
  • 87' - Tosik próbował uderzać z dystansu, ale został zablokowany.
  • 86' - Jodłowiec lepszy w pojedynku jeden na jednego z Michałem Żyro.
  • 86' - Tosik powstrzymał Novo przed naszym polem karnym.
  • 84' - Dobra sytuacja Legii! Dośrodkowanie z lewej strony wprost na wbiegającego Novo, który fatalnie spudłował z kilku metrów.
  • 81' - Ostatnia zmiana w naszej ekipie, Tosik zastępuje Wszołka.
  • 80' - Novo wdał się w drybling z Cotrą na naszym lewym skrzydle, ale stracił piłkę.
  • 79' - Mieliśmy rzut wolny dla Legii po którym pewnie interweniował Przyrowski.
  • 77' - Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Adama Kokoszki. Przez 13 minut będziemy grali w osłabieniu...
  • 75' - Kokoszka uprzedza szarżującego Nacho Novo wybijając piłkę na aut.
  • 74' - Chwila przerwy w grze, na boisku leży Inaki Astiz.
  • 73' - Trzecia i ostatnia zmiana w Legii. Zszedł Kucharczyk, za niego Nacho Novo.
  • 73' - Kolejna zmiana w Polonii, Baruchyan za Caniego.
  • 73' - Kartka dla Jodłowca.
  • 71' - Podwójna zmiana w zespole Legii. Gola zastąpi Vrdoljak, zaś w miejsce Radovicia pojawi się Żyro.
  • 69' - Drybling Sultesa zakończony stratą piłki.
  • 69' - Próba strzału Radovicia sprzed pola karnego. Serb został jednak zablokowany.
  • 66' - Sultes w miejsce Brzyskiego. Pierwsza zmiana w ekipie "Czarnych Koszul".
  • 66' - Na boisku zobaczymy za chwilę Pavla Sultesa.
  • 65' - Zagranie Brzyskiego w pole karne i skuteczna interwencja Kuciaka, który wychodzi na przedpole i łapie piłkę.
  • 64' - Kokoszka przepychał się z Ljuboją. Na szczęście skutecznie, wybił piłkę.
  • 62' - PRZYROWSKI! Z wolnego znów uderzał Ljuboja, a nasz bramkarz poradził sobie z mocnym i dokładnym uderzeniem prezentując widowiskową paradę.
  • 61' - Kartka dla Adama Kokoszki za faul na 25. metrze.
  • 59' - Kolejna akcja Dwaliszwilego lewą stroną i znów będzie okazja do zagrania piłki z narożnika boiska.
  • 58' - Rafał Wolski strzelił po ziemi z dystansu, ale bardzo lekko. Przyrowski nie miał problemów ze skuteczną interwencją.
  • 55' - Dobra akcja zakończona zagraniem Piątka wzdłuż linii bramkowej. Piłkę przechwycił jednak Kuciak.
  • 53' - Dwaliszwili powalczył o piłkę w polu karnym i mamy rzut rożny.
  • 52' - Strzał Ljuboji z rzutu wolnego i piękna parada Przyrowskiego ratuje Polonię przed stratą bramki!
  • 51' - Todorovski faulował przeciwnika tuż przed naszym polem karnym.
  • 49' - Radović dośrodkował w pole karne. Do strzału głową składał się Kucharczyk, lecz nie sięgnął piłki.
  • 48' - Dwaliszwili zagrywał prostopadle do Caniego, ale szybszy okazał się bramkarz Legii.
  • 47' - Chwila przerwy w grze. Piłkarze usuwają serpentyny, które znalazły się na boisku.
  • 46' - Zaczęli!
  • 46' - Piłkarze obu drużyn wyszli już na boisko. Trenerzy nie zdecydowali się na zmiany, gramy w tych samych jedenastkach, które rozpoczęły mecz.
  • 45' - Szymon Marciniak zakończył pierwszą część spotkania. Na razie bez bramek. Zapraszamy za kwadrans!
  • 45' - Michał Kucharczyk dostał kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.
  • 44' - Przez moment było groźnie w naszym polu karnym. Niebezpieczeństwo zostało na szczęście zażegnane, piłkę opanował Przyrowski.
  • 43' - Cani uderzył zza pola karnego będąc tyłem do bramki; niecelnie.
  • 43' - Paweł Wszołek ruszył do piłki zagranej przez Jodłowca i Jędrzejczyk wybił piłkę na aut.
  • 41' - Brzyski faulowany w kole środkowym.
  • 40' - Cotra zatrzymał akcję Legii wślizgiem i wybiciem piłki na aut.
  • 39' - Nakładka Łukasza Piątka podczas walki o piłkę na połowie przeciwnika.
  • 37' - Ljuboja w ostatniej chwili dosłownie zdjął piłkę z głowy Cotry.
  • 37' - Korner dla "Czarnych Koszul" po dośrodkowaniu Brzyskiego.
  • 33' - Byliśmy pod polem karnym Legii. Jodłowiec zagrywał do Piątka, ale akcja została przerwana czystym wślizgiem.
  • 30' - Pół godziny gry za nami.
  • 29' - Rzut rożny dla Legii i główka Ljuboji, na nasze szczęście obok słupka.
  • 28' - Piętka Radovicia w naszym polu karnym prosto do Sadloka. Przejmujemy piłkę.
  • 26' - Próba ataku Legii, zagranie w pole karne i piłka w rękach Przyrowskiego.
  • 25' - Dobre dośrodkowanie Brzyskiego wybijają obrońcy. Utrzymujemy się przy piłce.
  • 24' - Wszołek pięknie przedarł się prawą stroną i zagrał po ziemi w pole karne, ale mamy tylko rzut rożny.
  • 22' - Brzyski znalazł się z piłką na lewym skrzydle, ale wdał się w drybling i szybko ją stracił.
  • 21' - Brzyski poturbowany przez jednego z piłkarzy Legii. Na szczęście obyło się bez konieczności interwencji sztabu
    medycznego.
  • 19' - Obrońca Legii bliski trafienia samobójczego po rzucie wolnym i zagraniu głową Jodłowca. Mamy rzut rożny.
  • 19' - Jeden z naszych graczy faulował w polu karnym Legii; Kuciak od rzutu wolnego.
  • 17' - Niecelny strzał głową lewego obrońcy Legii, Jakuba Wawrzyniaka.
  • 15' - Wychodzącego na czystą pozycję Wolskiego powstrzymał Przyrowski. Legionista i tak był jednak na spalonym.
  • 14' - Niecelny strzał Miroslava Radovicia.
    13' - Ryzykowne zachowanie Przyrowskiego, który w polu karnym... minął zwodem Kucharczyka. Na szczęście się udało! ;)
  • 11' - Radović wbiegł w pole karne i zagrał do znajdującego się kilka metrów przed bramką Kucharczyka, ale ten nie opanował piłki.
  • 9' - Przyrowski przerzuca piłkę nad poprzeczką po strzale Danijela Ljuboji.
  • 8' - Próba kombinacyjnego ataku ze strony Legii. Wymiana kilku podań, ale ostatnie, autorstwa Michała Kucharczyka, trafiło w ręce Sebastiana Przyrowskiego.
  • 8' - Faul naszego kapitana w środkowej strefie boiska.
  • 7' - Dośrodkowanie Rzeźniczaka z prawej strony pewnie wyłapał Przyrowski.
  • 6' - Gol podawał do Ljuboji, ale niebezpieczeństwo skuteczną interwencją zażegnał Maciek Sadlok.
  • 5' - Pierwsza akcja Polonii. Po ataku prawą stroną w pole karne zagrywał Jodłowiec, ale piłkę wybili obrońcy Legii.
  • 4' - Mieliśmy krótką przerwę w grze  -  na boisku leżał nasz zawodnik, Dorde Cotra. Serb na szczęście już wstał, a Przyrowski rozpoczął grę od rzutu wolnego.
  • 3' - Mieliśmy rzut rożny dla Legii. Do zagrywanej piłki najwyżej wyskoczył "Piona" i wybił ją poza obręb naszego pola karnego.
  • 1' - Sebastian Przyrowski rozpoczął akcję "Czarnych Koszul" dalekim wykopem od własnej bramki. Faul w środku boiska.
  • 1' - Zaczęli! Od środka "Czarne Koszule", Edgar i Lado!
  • 1' - Za nami oficjalna prezentacja i przywitanie zawodników, teraz trwa losowanie stron boiska. Funkcję kapitana Polonii, podobnie jak w meczu z Jagiellonią, sprawuje nasz wychowanek, Łukasz Piątek.
  • 1' - I wychodzą na boisko! Obie drużyny wyprowadza trójka sędziowska z Szymonem Marciniakiem z Płocka na czele.
  • 1' - Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę i udali się do szatni, aby przebrać się w stroje meczowe. Zaczynamy już za niespełna dziesięć minut!
  • 1' - Znamy wyjściowe składy obu ekip. W Polonii dwie zmiany względem meczu z Jagiellonią: za Baszczyńskiego Kokoszka, a za Bruno  -  Tomek Brzyski.
  • 1' - Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej! Relację z derbów Warszawy poprowadzi Mateusz Sokołowski.
  • 1' - Początek meczu o godzinie 20:30.

Opublikowal: Michał Pawlik