Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Dla mieszkańca

2007.12.22 g. 15:00

Przyczajony Bronek, ukryty Kot

Gra miejska
Gry miejskie robią w naszym kraju coraz większą karierę. Nie omija to też naszego miasta. Wystarczy wspomnieć choćby o projekcie Urban Playground. Do tej pory jednak wszystkie warszawskie inicjatywy tego typu związane były raczej z lewobrzeżną częścią Warszawy i miały charakter głównie intelektulano-wyczynowy. Zadania polegały na rozwiązaniu łamigłówek i jak najszybszym dotarciu na miejsce. Czas to zmienić.

 

 

Po serii pochlebnych artykułów o stworzonej przez InfoPraga grze online "Stara Praga - Wielki Początek" InfoPraga zaprasza na grę w przestrzeni miejskiej. InfoPraga oraz grupa citygames.pl zapraszają wszystkich warszawiaków do wzięcia udziału w praskiej grze miejskiej, podczas której będzie można wykazać się nie tylko umiejętnością życia w miejskim gąszczu. Każde bowiem zadanie będzie dawać szansę na poznanie niezwykłej historii i topografii warszawskiej Pragi. Dla chłopaków i dziewczyn z prawego brzegu to wyzwanie, a dla tych z lewego brzegu możliwość przekonania się, że Praga jest cool.

 

Jeżeli chcesz poznać tajemnice Warszawskiej Pragi, a przy okazji zabezpieczyć cenne wygrane, wyruszaj wspólnie z Bronkiem – bohaterem stworzonej przez InfoPraga gry online (dostępna na stronie) – w ciemne zaułki, w poszukiwaniu Kota Cioci. Weź udział w grze miejskiej „Przyczajony Bronek, ukryty Kot”, która odbędzie się w sobotę, 12.01.2007. Szczegóły na stronie  InfoPraga w zakładce gra.

 

  • Termin: sobota 12 stycznia 2008 roku

  • Początek gry: godzina 11:00  - Plac Weteranów  1863 roku (pierwszy przystanek tramwajowy za mostem Śląsko-Dąbrowskim po słusznej stronie Wisły)

  • Koniec gry: godz. 14:00 – Skład Butelek

  • Uczestnicy: indywidulani lub
    zespoły do 4 osób, w każdym przynajmniej jedna osoba powyżej 16 roku życia

  • Rejestracja: Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w grze jest rejestracja. Formularz rejestracyjny będzie dostępny na stronie Infopraga od 2.01.08.

 

 

Więcej o InfoPraga


InfoPraga to praski punkt informacji turystycznej i kulturalnej stworzony z inicjatywy Stowarzyszenia Monopol Warszawski i prowadzony przez grupę młodych ludzi z pasją i sympatią do Pragi. Punkt mieści się przy ul. Ząbkowskiej 36.

 

InfoPraga to pierwsze tego typu miejsce po prawej stronie Wisły. Swoją działalnością ma przyczynić się do promowania Pragi i wspierania coraz bardziej dostrzegalnych pozytywnych zmian oraz współtworzenia ducha tej części miasta.

 

Celem twórców InfoPraga jest stworzenie prężnie działającego punktu informacji turystycznej i kulturalnej, a także realizowanie projektów społecznych (np projekt „Praska Kreska“) i kulturalnych (np projekt FotoPralnia w ramach festiwalu Re:Wizje) oraz opracowywanie przewodników, mapek turystycznych, organizowanie wycieczek z przewodnikiem itp.

 

Obok InfoPraga działa też InfoGaleria - minigaleria prezentująca sztukę tworzoną w pracowniach na Pradze.

 

Najnowszym dzieckiem InfoPraga jest gra online Stara Praga – Wielki Początek, której akcja toczy się na Pradze. Gra dostępna jest pod adresem www.infopraga.com.pl.
Opublikowal: Michał Pawlik
-

Dziś w Warszawie

Jutro w Warszawie

Zobacz także


2010.02.09 g. 23:41

Nasi Partnerzy


2009.12.06 g. 23:04

Warszawa – przecieramy szlaki

Projekt "Przetarty Szlak" - ułatwiamy życie
Nasza Fundacja chce wziąć czynny udział w ułatwianiu życia mieszkańcom stolicy. Również osobom niepełnosprawnym ruchowo, które mogą napotykać trudności w przemieszczaniu się po mieście na wózkach inwalidzkich czy o kulach.

Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy