Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Dla mieszkańca

2010.10.29 g. 16:32

Warszawa w obiektywie


Nakładem Wydawnictwa G+J RBA ukazał się album Pawła Lorocha – Warszawa w obiektywie.

Autor zdjęć jest rodowitym warszawiakiem, dziennikarzem, pisarzem i fotografem. Od lat prowadzi fotoblog poświęcony stolicy. Na album złożyły się najlepsze, zdaniem autora, zdjęcia, które zaskakują i przykuwają uwagę odbiorców.

 

 


Warszawę większość osób traktuje tak samo – jako miasto brzydkie, zniszczone i brudne. W stolicy żyjemy i zarabiamy, ale oglądamy i zachwycamy się innymi miastami – Krakowem, Wrocławiem… Tworząc ten album, chciałem zmienić to podejście. Chciałem pokazać, że stolica jest fascynująca, jeśli tylko spojrzymy na nią w inny sposób niż na co dzień – tłumaczy Paweł Loroch.

 

Zdjęcia mają pokazać duszę Warszawy, jej klimat i przeszłość. Oprócz fotografii, w albumie znalazły się liczne wypowiedzi i komentarze znanych osób, emocjonalnie związanych z miastem.

 

Swoim spostrzeżeniami dzielą się z czytelnikiem między innymi Ewa Bem, Martyna Wojciechowska, Olgierd Budrewicz i Małgorzata Kalicińska.-

Dziś w Warszawie

Jutro w Warszawie

Zobacz także


2010.02.09 g. 23:41

Nasi Partnerzy


2009.12.06 g. 23:04

Warszawa – przecieramy szlaki

Projekt "Przetarty Szlak" - ułatwiamy życie
Nasza Fundacja chce wziąć czynny udział w ułatwianiu życia mieszkańcom stolicy. Również osobom niepełnosprawnym ruchowo, które mogą napotykać trudności w przemieszczaniu się po mieście na wózkach inwalidzkich czy o kulach.

Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy