Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Dla mieszkańca

2013.09.05 g. 08:13

Wiadomości bieżące

Warszawski Serwis Prasowy
Życie miasta, komunikacja, zaproszenia, zapowiedzi, okolice Warszawy, przegląd prasy.

Warszawski Serwis Prasowy

ŻYCIE MIASTA

 

  • ZOO
    Rozpoczęła się rozbudowa pawilonu nosorożców. Dobudowywany jest duży boks, aby Shikari i Bysiowi było wygodniej podczas długich zimowych miesięcy. Nowy, piękny, wyposażony w basen wybieg dla serwali jest już niemal ukończony - nowi lokatorzy zamieszkają tam prawdopodobnie za kilka dni. Zwiedzający będą mogli obserwować ich życie przez dwa duże okna od strony Żyrafiarni.
  • KSIĄŻKI
    Od jutra przy Płycie Desantu można będzie bezpłatnie wypożyczać książki związane z Warszawą. Czytelnia będzie mieć nietypowy charakter – za regał posłuży szafa pancerna o wadze ponad 150 kg. Na umieszczonych w niej półkach eksponowane będą książki związane z Warszawą – jej historią, architekturą, sztuką. Codziennie wybierać będzie można będzie spośród około 50 tytułów.
  • FESTIWALE
    Do 8 września w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się festiwal Przemiany. Uczestnicy tegorocznej edycji będą mogli się przekonać, że moc tworzenia przyszłości ma każdy z nas. „Bohaterowie Przemian działają w różnych dziedzinach życia. Ich projekty są wyrazem pasji i chęci zmiany zastanej rzeczywistości. Przy pomocy dostępnej każdemu technologii, wiedzy i wrażliwości rozwiązują konkretne problemy społeczne, wpływając na kształt nauki, sztuki, medycyny czy produkcji jedzenia” – czytamy w zapowiedzi.
  • EDUKACJA
    Program TECH-INFO, opracowany przez nauczycieli Gimnazjum nr 94 i Społecznego Gimnazjum nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO w ramach unijnego projektu MUZ-ART-TECH, zostanie wdrożony w obu szkołach w tym roku szkolnym. Program służy przygotowaniu młodzieży do życia w cywilizacji technicznej, proponując łączenie nowoczesnych i tradycyjnych technik – robotyki, papieroplastyki i modelarstwa, rozwijanie aktywności twórczej uczniów w oparciu o wiedzę i umiejętności techniczne, wykonywanie prezentacji multimedialnych i dokumentacji technicznej projektów, zaznajomienie z wytworami współczesnej techniki oraz uczenie pracy zespołowej i współdziałania. Pozwoli zrealizować część podstawy programowej łącząc kilka przedmiotów (zajęcia techniczne, fizyka, informatyka) w sposób ciekawy, niestandardowy, niebanalny.
  • WYSTAWY
    Galeria Plakatu Polskiego zaprasza do obejrzenia wystawy prezentującej plakaty cyrkowe z lat 1960-1979, których autorami są mistrzowie Polskiej Szkoły Plakatu, m.in.: Wiktor Górka, Jerzy Czerniawski, Hubert Hilscher, Witold Janowski, Jan Młodożeniec, Jan Sawka, Rosław Szaybo, Waldemar Świerzy, Stanislaw Miedza-Tomaszewski, Maciej Urbaniec, Mieczysław Wasilewski. Wystawę, która prezentowana jest w Galerii na Siatkach w pasażu BUW można zwiedzać do 15 września przez całą dobę.

 

KOMUNIKACJA

  • SERIALE
    „Jeżeli twórcom serialu «Prawo Agaty» zabrakło środków na dalsze konsultacje prawnicze poza scenami na sali sądowej, to jest jeszcze rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich, który podpowie bezpłatnie. Byłem całe wakacje w pracy, i gdyby któryś z twórców serialu, scenarzysta, zadzwoniłby po poradę z pytaniem: «czy nie będzie bzdurą odholowanie pojazdu za przeterminowanie abonamentu?». Odpowiedziałbym: «będzie»” - czytamy na stronie Zarządu Dróg Miejskich.
  • BUDOWA METRA
    Gotowe są już wszystkie pierścienie, które posłużą do budowy tuneli II linii metra. Z linii produkcyjnej zjechał ostatni krąg, a fabryka zakończyła swoją pracę. Przez dwa lata funkcjonowania wyprodukowano w niej 41 700 pojedynczych segmentów.
  • TRAMWAJE
    Z powodu prac torowych na pętli Osiedle Górczewska przez cały weekend wyłączony będzie ruch tramwajowy między ul. Górczewską a Cmentarzem Wolskim. W czasie robót linie tramwajowe 8, 10 i 26 zmienią swoje trasy, linia 27 będzie zawieszona. Na ulice wyjedzie zaś zastępcza linia autobusowa.
  • ROWERY
    Skończyły się wakacje, ale rowery dla dzieci czekają na kolejne wypożyczenia. – Za nami kilka udanych wycieczek, w których wzięło udział około 150 uczniów. Było dużo śmiechu, w lesie mnóstwo ptaków, a na trasach jeszcze więcej drogowych znaków. Raz trafił się nawet łoś – podsumował pełnomocnik prezydenta Warszawy ds. komunikacji rowerowej Łukasz Puchalski.
  • DROGI
    Na stronie stowarzyszenia SISKOM pojawił się projekt budowlany dla ulicy Prostej oraz projekt wykonawczy i projekt budowlany dla Trasy Świętokrzyskiej.
  • RUCH ULICZNY
    „W połączeniu z obwodnicą zamiejską (DK 50 + DK 62) lewobrzeżna Warszawa ma już 4 obwodnice. Wewnątrz obszarów wyznaczonych przez opisane trasy nie ma już ciężkiego ruchu tranzytowego i nie powinno też być większości przejazdów tranzytowych samochodami kierowców indywidualnych. Obszary te powinny być objęte już teraz programem tworzenia stref tempo 30 oraz odważnego oddawania miejsca pieszym (szersze chodniki), rowerzystom (pasy lub drogi dla rowerów), lokalnym przedsiębiorcom (ogródki kawiarniane, place targowe). Nie ma na co czekać” – czytamy na stronie Zielonego Mazowsza.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    W związku z przebudową sieci cieplnej w ul. Dobrej od 7 do 8 września (sobota i niedziela) zawieszony będzie przystanek Zajęcza 01. Zastąpi go przystanek Zajęcza 51 zlokalizowany przed skrętem w ul. Drewnianą ok. 100 m przed zawieszonym przystankiem jadąc w kierunku ul. Tamka. Przystanek zastępczy będzie funkcjonował dla linii 105, 118 i 127 jako stały.
  • REMBERTÓW
    W sobotę i niedzielę (od 6 września od około godz. 23 do 9 września do około godz. 4 rano) zamknięty zostanie przejazd kolejowy na ul. Marsa. Kolejarze będą remontowali przejazd na torach linii podmiejskiej. Prace zaplanowali na dwa weekendy, tak więc podobne utrudnienia będą w tym miejscu także w dniach 14–15 września. Samochody zostaną skierowane na objazd ulicami Strażacką i Żołnierską. Linia autobusowa 115 zostanie skierowana na trasę skróconą, do przystanku PKP Rembertów.
  • BIAŁOŁĘKA
    Od 7 września (sobota) od godz. 8 do 8 września do godz. 16 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia trasy głównej S8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Marek). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

 

ZAPROSZENIA NA DZIŚ

 

  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 12 w Zachęcie odbędzie się spotkanie prasowe na temat wystawy „In God We Trust”. Wystawa ma na celu ukazanie bogactwa wierzeń i praktyk religijnych składających się na krajobraz wyznaniowy Stanów Zjednoczonych. Obejmuje prace wielopokoleniowej grupy współczesnych artystów amerykańskich wywodzących się z różnych tradycji religijnych.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    W godz. 12–17 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4 odbędzie się warsztat „Razem czy osobno – skuteczna realizacja projektów w partnerstwie”. Spotkanie skierowane jest do wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak budować trwałe i efektywne relacje zespołowe oraz wspólnie z innymi współtworzyć Partnerstwo Creative Poland.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 13 w Arkadach Kubickiego odbędzie się konferencja prasowa Narodowego Instytutu Dziedzictwa nt. tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 17 w skateparku Jutrzenka przy ul. Rozbrat zaczną warsztaty BMX, czyli zajęcia z ekstremalnej jazdy na małych rowerach. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr. tel. 501 802 976. Koszt zajęć to 40 zł za dwie godziny (cena zajęć nie obejmuje biletu wstępu do skateparku – 7 zł).
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 18 w Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (ul. Czerniakowska 178a) zacznie się promocja książki Barbary Szczepuły „Alina Pieńkowska. Miłość w cieniu polityki”. Barbara Szczepuła przedstawia opowieść biograficzną pełną wątków sensacyjnych, szpiegowskich i miłosnych. W tle: bezwzględna Służba Bezpieczeństwa, wydarzenia grudniowe, sierpniowe oraz aresztowania i spiski, które miały złamać opozycjonistów, a także późniejszy rozłam wśród bohaterów strajków.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 19 na placu zabaw w parku Agrykola odbędą się zawody w bezsensownych umiejętnościach miejskich. Bezcelowość prezentowanych tricków oceni jury w składzie: Pan Drążek, Rafał Dominik, Salut C’est Cool. Po konkursie, o godz. 21, odbędzie się koncert Salut C’est Cool.
  • URSYNÓW
    O godz. 20 przy wyjściu z metra Kabaty (od strony Tesco) odbędzie się bieg/marsz pod hasłem „Nie ma przyzwolenia na przemoc i na obwinianie osób, które jej doświadczają”. Uczestnicy pobiegną do lasu (zaplanowana trasa: 2 km) lub będą po nim spacerować.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 20 w Cudzie nad Wisłą (Bulwar Flotylli Wiślanej) Krzysztof Pożarowski, muzyk zespołów Magnificent Muttley, Paula & Karol i Dabus, przedstawi swój solowy materiał. „Będziecie mieli okazję posłuchać piosenek z solowego debiutu (2010) oraz najnowszych kompozycji, których premiera zaplanowana jest na ten rok” – zapowiadają organizatorzy. >>>WIĘCEJ na Placdefilad.com
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    O godz. 20 na scenie na skwerze Hoovera w ramach festiwalu WUJek wystąpi formacja Płyny. To jedyna w swoim rodzaju mieszanka dźwięków z różnych stron świata. Są tutaj odrobina miejskiego folku prosto z Warszawy, afrykańskie rytmy, karaibskie brzmienia, dużo klimatu śródziemnomorskich plaż. >>>WIĘCEJ na Placdefilad.com
  • ŚRÓDMIEŚCIE, WOLA, BEMOWO
    O godz. 20.30 spod pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu wyruszy 10. w tym sezonie Nightskating Warszawa. Tym razem rolkarze pojadą na Bemowo i Wolę. Trasa: Krakowskie Przedmieście – Królewska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Leszno – Górczewska – Powstańców Śląskich – Połczyńska – Wolska – Okopowa – Towarowa – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście. Długość: 20 km.

 

ZAPOWIEDZI

 

  • OCHOTA
    6 września (piątek) odbędą się obchody 182. rocznicy obrony Reduty Ordona. O godz. 11 w Urzędzie Dzielnicy Ochota (ul. Grójecka 17a, sala 121) odbędzie się prezentacja wyników badań archeologicznych i planów upamiętnienia Reduty Ordona. Na godz. 13 zaplanowano uroczystości w miejscu pamięci (ul. Mszczonowska, róg ul. Włochowskiej), a od godz. 14 do 18 będzie można zwiedzać wykopaliska archeologiczne (ul. Na Bateryjce, przy rondzie Zesłańców Syberyjskich). „Z uwagi na specyfikę odkryć na Reducie Ordona, gdzie oprócz pozostałości fortyfikacji natrafiono również na szczątki poległych Polaków i Rosjan, które będą widoczne dla zwiedzających, prosimy o okazanie należytego szacunku i rozważenie udziału dzieci” – napisali organizatorzy.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    6 września (piątek) kilkadziesiąt samochodów marki Porsche ze Stuttgartu wyruszy do Warszawy, gdzie po przejeździe stołecznymi ulicami zajmą miejsce na placu przed Pałacem Kultury i Nauki – od strony ul. Marszałkowskiej. Wieczorem powstanie tam jedyne na świecie kino samochodowe tylko dla Porsche, wyświetlające szczególny dla marki Porsche film – „Le Mans”.
  • URSYNÓW
    7 września (sobota) w godz. 11–21 pod siedzibą Urzędu Dzielnicy Ursynów (al. KEN 61, stacja metra Imielin) odbędzie się Bezalkoholowy Piknik Motocyklowy „Jeden Ślad, Jedna Droga, Jedno Życie”. Główną ideą pikniku jest promowanie trzeźwości i bezpieczeństwa na drodze – nie tylko motocyklistów, ale także innych uczestników ruchu drogowego. >>>WIĘCEJ
  • PRAGA-PÓŁNOC
    7 września (sobota) od godz. 11 w parku Praskim odbędzie się kiermasz Zlepszejpółki.pl – tegoroczna edycja dnia promującego ekonomię społeczną i organizacje pozarządowe. „Poprzez nasze działania chcemy promować aktywność społeczną i zachęcić wszystkich do angażowania się zarówno w działalność lokalną, jak i ogólnokrajową. Chcemy zaprezentować Państwu ekonomię społeczną jako sposób na życie i poprawę jakości naszego otoczenia” – zapowiadają organizatorzy. Zagrają zespoły Back To The Ocean i Cinematic.
  • URSYNÓW
    7 września (sobota) o godz. 10.30 w SP nr 330 przy ul. Mandarynki 1 odbędzie się 7. Warsaw Orient Meeting. W zeszłym roku zmieniona została formuła zawodów na bardziej widowiskową. WOM to teraz sztafety sprinterskie dwuosobowe, czterozmianowe na wzór sztafet z biegów narciarskich. Bieg na orientację w tym przypadku odbywa się na terenie osiedla mieszkaniowego zamkniętego z czterech stron ulicami, więc ciężko się zgubić i wybiec poza mapę.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    7 i 8 września (sobota-niedziela) w godz. 10–17 na Torwarze (ul. Łazienkowska 6A) odbędą się targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie. Odwiedzający otrzymają m.in. mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic oraz dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    8 września (niedziela) o godz. 17 w Teatrze Stanisławowskim w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie odbędzie się koncert Lwowskiego Tria Fortepianowego. Jest to ostatni z cyklu trzech koncertów tego zespołu.
  • TARGÓWEK
    8 września (niedziela) w godz. 16-18 w DK Zacisze (ul. Blokowa 1) odbędzie się Otwarta Niedziela Artystyczna. „Zaprezentujemy wówczas zajęcia pokazowe wybranych sekcji” - zapowiadają organizatorzy. Dla uczestników będzie to dobra okazja do rozmów z instruktorami, ustalenia terminu spotkań indywidualnych i zapisów na zajęcia. Każdy otrzyma informator z naszą ofertą i kalendarzem imprez.
  • BIAŁOŁĘKA
    8 września (niedziela) o godz. 11 odbędzie się wycieczka z cyklu „Białołęka na rowery”. Tym razem obiektem zwiedzania będzie Żerań. Zobaczymy m.in.: śluzę im. Tillingera i Kanał Żerański. Aby się zapisać, należy wysłać e-mail na adres: bialoleka@skarbywarszawy.pl. Wstęp wolny – decyduje kolejność zgłoszeń. Zbiórka przed McDonaldem na rogu ulic Modlińskiej i Konwaliowej.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    10 września (wtorek) o godz. 13.30 w teatrze Studio przy pl. Defilad 1 odbędzie się próba dla mediów spektaklu Doroty Masłowskiej pt. „Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku” w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Teatr zapewnia własny serwis zdjęciowy.
  • MOKOTÓW
    Od 12 do 29 września w kinie Iluzjon świętować będziemy 100. rocznicę urodzin reżysera Stanleya Kramera. Przypomnimy dzieła twórcy, takie jak: „Wyrok w Norymberdze”, „Kto sieje wiatr” czy też „Ostatni brzeg” – zapowiadają organizatorzy.
  • URSYNÓW
    13 września (piątek) o godz. 19 w sali treningowej Areny Ursynów (ul. Pileckiego 122) odbędzie się Memoriał gen. Sławomira Petelickiego w formie otwartego treningu GROM Combat z elementami obrony przed nożem. Zajęcia będą bezpłatne, obowiązuje wcześniejsze zgłoszenie udziału na adres e-mailowy.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    13 września (piątek) oraz 19 września (czwartek) Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza osoby mające powyżej 50 lat na bezpłatne konsultacje nt. uzyskania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej. Zgłaszać można się pod numerem tel. (22) 443 02 58.
  • WAWER
    14 września (sobota) około godz. 13.30 z okazji przejazdu parowozu za oknami Stacji Falenica – starego dworca zamienionego w kinokawiarnię – odbędzie się pierwszy falenicki turniej w grę planszową Letnisko. Dla zwycięzców wydawnictwo Świdermajer ufundowało nagrody. „Turniej rozpoczniemy od pomachania zabytkowemu pociągowi, który w kłębie pary pomknie ku Warszawie, by wrócić do nas około godz. 16” – zapowiadają organizatorzy.
  • ŚRÓDMIEŚCIE
    18 września (środa) o godz. 12 w teatrze Kamienica przy al. Solidarności 93 odbędzie się konferencja prasowa inaugurująca nowy sezon artystyczny. Prezentacji dokona dyrektor teatru Emilian Kamiński. Oprócz makiety Warszawy sierpień 1939 r., której uroczysta prezentacja nastąpi 30 września, na konferencji zostaną zaprezentowane fragmenty dwóch spektakli: „4 tony podłogi” autorstwa Domana Nowakowskiego, w wykonaniu Pawła Burczyka, oraz „Mąż mojej żony” autorstwa Miro Gavrana.
  • WILANÓW
    22 września (niedziela) o godz. 11 na pętli prowadzącej al. Rzeczypospolitej odbędą się zawody Roller Cup będące równocześnie finałem Długodystansowego Pucharu Polski w jeździe szybkiej na rolkach. Impreza będzie miała charakter otwarty – organizatorzy zapraszają zarówno zawodników, jak i wszystkich tych, którzy po raz pierwszy chcieli by wziąć udział w zawodach na rolkach. Udział zapowiedzieli już wszyscy najlepsi polscy zawodnicy ze zdobywczynią Pucharu Świata 2013 w maratonie – Aleksandrą Goss oraz trzecim w klasyfikacji mężczyzn Bartoszem Chojnackim.

 

OKOLICE WARSZAWY

 

  • WOŁOMIN
    Na 9 września planowane jest uruchomienie Agencji Pocztowej w Wołominie przy al. Armii Krajowej 87. Od poniedziałku do piątku agencja czynna będzie w godz. 9–18, a w soboty w godz. 9–12.
  • ZIELONKA
    W związku z pracami na sieci wodociągowej dziś w godzinach 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Żabiej i ul. Powstańców w Zielonce na odcinku od ul. Sowińskiego do ul. Sobieskiego.

 

PRZEGLĄD PRASY

 

  • EUROBUILD
    W pierwszym etapie projektu Bliska Wola, który zbuduje J.W. Construction, powstanie ośmiopiętrowy budynek z 153 mieszkaniami i trzema lokalami usługowymi.
  • MOJA GAZETA REGIONALNA
    Tego nie spodziewali się nawet najwięksi optymiści: ząbkowscy radni podjęli uchwałę w sprawie wprowadzenia nowej stawki za wodę - obowiązującą od 1 września 2011 r. do 31 sierpnia 2013 r. stawkę w wysokości 6,18 zł za metr sześcienny wody zastąpiono nową, korzystniejszą dla mieszkańców. Od 1 września cena za metr sześcienny wody to 6,01 zł.
  • WARSZAWA.PL
    Zespół AZS UW Handball Team 12 sierpnia rozpoczął przygotowania do nowego sezonu w I lidze piłki ręcznej mężczyzn. Treningi prowadzone są przez nowych trenerów- Roberta Bliszczyka i Sławomira Monikowskiego.
  • POLSKIE RADIO RDC
    30 tysięcy w niecałe 2 lata – tyle mandatów dostali kierowcy na moście Śląsko-Dąbrowskim. Samochody mogą się nim poruszać tylko poza godzinami szczytu. To przez budowę centralnego odcinka II linii metra.
  • ŻYCIE WARSZAWY
    Sportowcy, piosenkarze i naukowcy mają namawiać warszawiaków do głosowania. Inicjatorzy stołecznego referendum zmieniają strategię wizerunkową. Październikowe głosowanie nad odwołaniem Hanny Gronkiewcz-Waltz ma się już nie kojarzyć wyłącznie z Piotrem Guziałem, burmistrzem Ursynowa, ale przede wszystkim ze znanymi i szanowanymi osobami.
  • TVN WARSZAWA
    Lekceważenie pieszych zarzuca budowniczym metra Zielone Mazowsze. Zwracają uwagę, że jedno z przejść przy rondzie Daszyńskiego pozostaje zamknięte, choć miało zostać udostępnione pieszym w połowie ubiegłego roku.
  • POLITYKAWARSZAWSKA.PL
    Burmistrz Bemowa Albert Stoma od początku budził kontrowersje. Pierwszy raz bohaterem mediów został już w chwili powołania, gdy okazało się że jego działalność z ramienia ratusza może być oceniana przez żonę – Bożenę, Audytora Generalnego w Urzędzie Miasta. Teraz o burmistrzu znowu robi się głośno. Prawo i Sprawiedliwość zarzuca mu chaos i dezorganizację w bemowskiej oświacie i zgłasza wniosek o jego odwołanie.
  • SUPER EXPRESS
    Kierowcy jeszcze nie pojadą nowym odcinkiem Południowej Obwodnicy Warszawy. Nadzór budowlany nie wydał wczoraj zgody na otwarcie. Mapy są niepełne i brakuje dokumentów.
  • TWOJA-PRAGA.PL
    Już w ten piątek, 6 września, zapraszamy na drugą edycję praskich targów mody - Jak PRAGaNĘ fashion, które tym razem zaparkowały w Śnie Pszczoły (Koneser, ul. Ząbkowska 27/31).

 

 

 

---------------------------------------
Warszawski Serwis Prasowy
www.wsp.waw.pl
www.facebook.com/WarszawskiSerwisPrasowy
www.twitter.com/redakcjaWSP



Opublikowal: Michał Pawlik
-

Dziś w Warszawie

Jutro w Warszawie

Zobacz także


2010.02.09 g. 23:41

Nasi Partnerzy










2009.12.06 g. 23:04

Warszawa – przecieramy szlaki

Projekt "Przetarty Szlak" - ułatwiamy życie
Nasza Fundacja chce wziąć czynny udział w ułatwianiu życia mieszkańcom stolicy. Również osobom niepełnosprawnym ruchowo, które mogą napotykać trudności w przemieszczaniu się po mieście na wózkach inwalidzkich czy o kulach.

Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy