Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Biznes

2013.10.21 g. 21:23

Belgowie na Targach Infrastruktura

Dni Belgijskie w Polsce

W ramach Dni Belgijskich, Belgijska Izba Gospodarcza bedzie tam od jutra miała swoje stoisko. Będzie tam można spotkać jej członków, wymieć doświadczenia, poznać możliwości współpracy i podjąć nowe kontakty biznesowe.

 

 

 

 • Data:
  22 – 24.10.2013
 • Miejsce:
  Centrum MT Polska,
  ul. Marsa 56c,
  Warszawa
 • Cena:
  Wstęp wolny, obowiązkowa rejestracja

 

Warszawskie Targi Infrastruktura są jednym z najważniejszych i najwszechstronniejszych wydarzeń w Polsce, poświęconych budowie nowych dróg, mostów, infrastruktury kolejowej oraz obiektów użyteczności publicznej. W poprzednim roku w Targach uczestniczyło około 100 wystawców i 3000 zwiedzających.

 

Targi stanowią płaszczyznę dialogu i współpracy pomiędzy różnymi środowiskami zainteresowanymi rozwojem infrastruktury w naszym kraju. W czasie ich trwania odbywają się też różnorodne seminaria i konferencje, Salon Kolejowy oraz Salon maszyn budowlanych EuroMasz.

 

Wydarzenie jest wyjątkową okazją do spotkania się z przedstawicielami sektora publicznego (zarządcami dróg wszystkich poziomów, administracji rządowej i samorządów), nawiązania licznych kontaktów biznesowych, zdobycia wiedzy o najważniejszych zagadnieniach dotyczących infrastruktury w Polsce, a także uczestnictwa w prestiżowych wydarzeniach towarzyszących.

 

Na Targach Belgijska Izba Gospodarcza będzie miała swoje stoisko, na którym firmy członkowskie mogą zorganizować spotkania z interesującymi ich wystawcami.

 

Rejestracja na Targi odbywa się poprzez stronę: www.infrastruktura.orgOpublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy