Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Biznes

2013.10.23 g. 00:18

Sharing Experiences On Logistics

Dni Belgijskie - w Poznaniu
Konferencja Sharing Experiences on Logistics jest wyjątkową okazją nawiązania kontaktów biznesowych miedzy polskimi i belgijskimi inwestorami (zarówno potencjalnymi, jak i tymi, o wieloletnim doświadczeniu), w obszarach związanych z logistyką i transportem.

 

 • Data:
  24.10.2013, 12:30 – 17:30
 • Miejsce:
  IBB Andersia Hotel,
  Plac Andersa 3,
  Poznań
 • Cena:
  Wstęp wolny, obowiązkowa rejestracja

 

Konferencja Sharing Experiences on Logistics jest wyjątkową okazją do nawiązania kontaktów biznesowych miedzy polskimi i belgijskimi inwestorami (zarówno potencjalnymi, jak i tymi, o wieloletnim doświadczeniu), działającymi w obszarach związanych z logistyką i transportem. Po prezentacjach eksperckich, skupiających się na obecnej sytuacji, potrzebach i możliwościach w zakresie logistyki oraz transportu w Polsce, a szczególnie w Wielkopolsce, rozważone zostaną kwestie dotyczące rozwoju współpracy między Polską a Belgią.

 

W celu maksymalizacji efektywności konferencji, połączone zostaną dwie formuły spotkań biznesowych: seminarium (część 1) oraz spotkania bilateralne (część 2).

 

Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim. Organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne obu paneli pierwszej części spotkania.

 

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie BBC www.belgium.pl

 

Tylko zarejestrowane osoby otrzymają dodatkowe informacje dotyczące możliwości odbycia spotkań bilateralnych między potencjalnymi partnerami.Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy