Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Biznes

2013.11.04 g. 23:29

Testowanie belgijskiego piwa

Dni Belgijskie

Światowej sławy belgijskie piwo to wspaniały dodatek do dań kuchni belgijskiej, tradycyjnych małż i frytek. To jedna z najważniejszych atrakcji kulinarnych tegorocznych Dni Belgijskich.

Jak wiadomo Belgia to nie tylko małże i frytki, Belgia to również kraj złotego trunku. Dlatego też podczas trwających Dni Belgijskich w Warszawie odbędzie się degustacja belgijskiego piwa.

 

Belgijskie piwo

 

Od wieków Belgia słynie z kilkuset odmian światowej klasy piw. Wieczór Degustacji Piwa Belgijskiego jest jedyną w swoim rodzaju okazją, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych koneserów piwa, by poznać lub pogłębić wiedzę na temat tego niezwykle popularnego napoju.

 

Dzięki zespołowi ekspertów uczestnicy odkryją belgijską kulturę warzenia piwa, jej korzenie, smaki, a także spróbują szerokiej gamy marek piwa oraz nauczą się także w jaki sposób należy łączyć je z jedzeniem, aby uzyskać najsmaczniejsze kombinacje podczas poprowadzonego food pairing

 

Warunkiem uczestnictwa w degustacji jest wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie Belgijskiej Izby Gospodarczej.
www.belgium.pl

 

 • Data:
  6.11.2013, 19:00
 • Miejsce:
  Batida, Pl. Konstytucji, ul. Marszałkowska 53, Warszawa
 • Cena:
  Członkowie BBC – 120 PLN brutto/os.,
  Pozostali – 150 PLN brutto/os.
 • www.belgium.pl
Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy