Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Biznes

2009.02.24 g. 22:24

Słodkie Targi po raz pierwszy


Mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze w Polsce targi branży cukierniczo-lodziarskiej EXPO SWEET , które odbędą się w dniach 24-26 lutego 2009 r. w Centrum Wystawienniczym w Warszawie przy ul. Marsa 56.

Targi EXPO SWEET stanowią wspólną inicjatywę najważniejszych firm z branży. Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy już okazję brać udział w wielu imprezach targowych, w których lodziarstwo i cukiernictwo zajmowały ważne miejsce. Targi te jednakże nie były wystarczającą odpowiedzią na rozległe potrzeby tak rozbudowanej branży jak cukierniczo-lodziarska. 

 

Z myślą o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze producentów i wystawców postanowiliśmy zorganizować wyspecjalizowane w tej dziedzinie tragi EXPO SWEET.

 

Nasze targi będą wyjątkowe co najmniej z dwóch powodów.

 

  1. Jest to pierwsza w Polsce impreza branżowa o tak szczegółowo zakrojonej tematyce dla rzemieślników z branży cukierniczo-lodziarskiej
  2. Jako, że jest to przedsięwzięcie organizowane przez samych wystawców, stanowi kompleksową odpowiedź na wszystkie ich potrzeby

 

Jako wystawcy, producenci i zarazem organizatorzy targów EXPO SWEET – wychodząc naprzeciw medialnym spekulacjom na temat nadchodzącego globalnego kryzysu, postanowiliśmy przejąć inicjatywę i zacząć działać. Sami zajęliśmy się promocją targów w branży, sami zapraszamy naszych potencjalnych klientów, dystrybuując zaproszenia na terenie całego kraju jak również poza jego granicami, sami obsługujemy te targi pod względem technicznym i administracyjnym oraz sami zapraszamy wystawców – niejednokrotnie naszych konkurentów.

 

Zależy nam na obecności wszystkich podmiotów handlowych działających w tym sektorze. Rozwój całego sektora stanowi także nasz rozwój.

 

Naszą imprezę targową uatrakcyjnią liczne wydarzenia towarzyszące, w których organizację włączył się Klub Kreatywnych Cukierników wraz z samym maestro Wedlowskiej czekolady Januszem Profusem. Targi SWEET EXPO uświetnią:

 

  1. Pierwsze Lodowe Mistrzostwa Polski, podczas których w tworzeniu pięknych i wybornych w smaku lodowych form, rywalizować będą najświetniejsi rzemieślnicy w branży
  2. Pokazy cukiernicze, w których wezmą udział zarówno sami wystawcy jak i zaproszeni rzemieślnicy z całego kraju
  3. Pokazy tajników produkcji oraz dekoracji deserów na talerzu
  4. Wystawa eksponatów z czekolady

 

Już dziś obecność na tej nowatorskiej i wyjątkowej imprezie targowej potwierdziło wielu współpracujących z nami producentów oraz dystrybutorów. Wierzymy, że także Państwo zechcą zaszczycić nas swoją obecnością i staną się tym samym integralną częścią naszego przedsięwzięcia. Może razem nam się uda obrócić niekorzystne prognozy rynkowe we wspólny sukces?


Serdecznie zapraszamy

 

  • Organizatorzy,
  • Wystawcy,
  • Przedsiębiorcy

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy