Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Informacje o witrynie

2010.07.11 g. 20:13

Zostań redaktorem Warszawa.pl

Dołącz do redakcji. Weź udział w projekcie
W związku z planami gruntownych zmian i rozwoju serwisu, redakcja Warszawa.pl zaprasza ambitnych warszawiaków do współpracy w charakterze redaktora strony internetowej, fotoreportera lub ekipy tworzonej redakcji telewizji internetowej WarszawaTV.

 
Kim jesteśmy?

 

Warszawa.pl to serwis internetowy, działający od 2002 roku pod egidą Fundacji Promocji m.st. Warszawy. Każdego dnia przekazujemy naszym użytkownikom wiadomości dotyczące nie tylko aktualnych wydarzeń, lecz także garść wiedzy historycznej o mieście, a mieszkańcom stolicy mnóstwo informacji przydatnych podczas codziennego funkcjonowania w Warszawie.

 

Aktualnie, w szeregach twórców strony trwają prace, które już niedługo zaowocują wdrożeniem gruntownych zmian w działalności serwisu. Planujemy nie tylko zupełnie nową, przejrzystą warstwę graficzną i wprowadzenie nowych funkcjonalności dla użytkowników, ale również zdecydowane poprawienie jakości merytorycznej i częstotliwości ukazujących się na stronie materiałów.

 

Dlatego też poszukujemy ambitnych i niebojących się wyzwań osób, które chciałyby uczestniczyć w planie rozwojowym, celem którego jest osiągnięcie w niedalekiej przyszłości wysokiej pozycji wśród warszawskich serwisów internetowych.

 

 

Co oferujemy?

 

Naszym redaktorom oferujemy możliwość współpracy z młodą i niezwykle przyjazną grupą redakcyjną, która od kilku miesięcy koordynuje pracami serwisu, a także dotarcia poprzez serwis do szerokiego grona odbiorców i promocji własnej osoby. Stali współpracownicy, regularnie biorący udział w pracach redakcyjnych, otrzymują legitymacje prasowe, potwierdzające status dziennikarza, a także są akredytowani przez nas na wydarzenia, odbywające się w mieście. Po zakończeniu współpracy, wystawiamy zaświadczenia o odbytej współpracy  z redakcją, które są świetnym dokumentem, potwierdzającym posiadane umiejętności i plusem w oczach innych pracodawców.

 

Do kontaktu z nami zapraszamy także studentów kierunków humanistycznych, a także szkół fotograficznych, czy filmowych. Współpracę z nami można odbyć w ramach studenckich praktyk, do czego gorąco zachęcamy.

 

 

Skontaktuj się z nami

 

Aplikacje, a także wszelkie pytania dotyczące naboru i współpracy z nami prosimy przysyłać drogą mailową na adres redakcji: redakcja@prowarszawa.pl.

 

Odpowiadamy na każdą wiadomość. Czekamy na Was!Opublikowal: Mateusz Romian
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy