Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Stacje radiowe

2012.11.09 g. 22:00

Donos na Eskę Rock!

8. urodziny Eski.

Radio „Eska Rock" - gra co chce(my)!!! Donosimy wszem i wobec „Eska Rock” przekroczyła wszelkie granice!!! Koncert w Klubie Stodoła na specjalne zaproszenia!!!

Z okazji Ósmych Urodzin Eski Rock w Klubie Stodoła odbył się specjalny koncert dla słuchaczy tego radia.

 

Wtorek 06.11. br. przed Klubem Stodoła tłum ludzi moknie na deszczu, zbliża się godzina 19:00. Przed drzwiami Klubu widać barierki po prawej stronie wejście z zaproszeniami, a po lewej wejście dla VIP-ów.

 

Publiczność 

 

Mimo tłumu wchodziło się do klubu błyskawiczne. Wszyscy uczestnicy imprezy traktowani byli wyjątkowo, gdyż na imprezę wchodzili tylko szczęśliwi słuchacze Radia Eska Rock, którzy zaproszenie otrzymali w wyniku konkursu, za wytrwałość w słaniu esmsów - głosując na Listę Przebojów NRD, czy Kultowej 500 - 2011. 

 

Marcin

 

Marcin "Bisior" Bisiorek

 

Jednym słowem tylko Elita Radia Eska Rock mogła bawić się w ten wtorkowy wieczór.

 

Słuchaczy witali dziennikarze radia wystrojeni w anielskie skrzydełka. Można było zdobyć autografy i zrobić sobie zdjęcia. Radio Eska Rock zapewniło słuchaczom  naprawdę  dobrą zabawę dzięki takim zespołom jak POWER OF TRINITY, TURBOWEEKEND, czy LUXTORPEDA, którzy zagrali wyśmienicie.

 

Mariusz

 

Mariusz "Misiek" Janowski

 

Z ust uczestników wiem, że zespół TURBOWEEKEND zagrał jeszcze lepiej niż się spodziewali, nic więc dziwnego, że na scenie znalazł się nawet stanik jednej z rozbawionych fanek.

 

Około godz. 21:00 na scenie pojawił się zespół Hey jako niespodzianka, grali tylko 15 min., co dla mnie było zdecydowanie za krótko.

 

Turboweekend

 

Turboweekend

 

Imprezę można zaliczyć do naprawdę udanych.
Organizatorzy spisali się na medal zapewniając nagrodę główną samochód „Suzuki” dla szczęśliwej słuchaczki z Olsztyna, która zagłosowała na piosenkę Nirvany-Smells Like Teen Spirit znajdującą się na pierwszym miejscu „Kultowej 500-2011”.

 

Robert

 

Robert "Pegaz" Zawieja

 

Eska Rock zaserwowała również jedzenie i napoje dla wszystkich zaproszonych gości. Z okazji urodzin wierni słuchacze z fanklubu Eski Rock przygotowali prezenty dla Jubilatów-wyjątkowy gramofon, miecz oraz piękny tort z aniołkami.

 

Serdeczne Życzenia dla Eski Rock.
Grajcie co nam się podoba > sto Lat!!!

 

Zdjęcia Joanna Dołowska.Opublikowal: Michał Pawlik
-
LUXTORPEDA
LUXTORPEDA
LUXTORPEDA
Marcin "Bisior" Bisiorek
Power of Trinity
TURBOWEEKEND
TURBOWEEKEND
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy