Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Motoryzacja

2014.02.07 g. 23:11

Jeśli nie ASO, to co…?

AUTOREDUTA
Jaka jest odpowiedź Grupy AUTOREDUTA na potrzeby warszawskich kierowców, gdy wybór między autoryzowanym serwisem a warsztatem to częsty dylemat właścicieli samochodów z górnej półki?

Naprawa auta w ASO kojarzy się najczęściej z naszym zaufaniem do personelu, wysokiej jakości obsługą czy z zaawansowanym technologicznie zapleczem. Lecz, jak doskonale wiemy, naprawa auta w ASO wiąże się również z wysokimi kosztami oraz długim okresem oczekiwania na naprawę.

 

Autoreduta BMW Serwis Porsche na Saskiej Kępie

 

Autoreduta BMW Serwis Porsche na Saskiej Kępie

 

Alternatywą dla drogiej i najczęściej czasochłonnej naprawy naszego samochodu w ASO może być warsztat samochodowy. Tylko który będzie właściwy? Jak sprawdzić jego kompetencje? Czym się kierować przy wyborze miejsca naprawy?

 

Naprzeciw takim właśnie dylematom właścicieli samochodów marek „premium” wyszła firma AUTOREDUTA, tworząc na warszawskim rynku usług niezależne serwisy dedykowane samochodom marek BMW, Porsche, Land Rover i Jaguar.

 

Autoreduta BMW Serwis Porsche na Saskiej Kępie

 

Autoreduta BMW Serwis Porsche na Saskiej Kępie

 

 • BMW Serwis Porsche, mieszczący się na Saskiej Kępie, to zmodernizowany obiekt o powierzchni 500 m2, na której zlokalizowano, m.in.: 7 stanowisk mechanicznych, dział obsługi klienta, dział części zamiennych oraz specjalną komórkę, zajmującą się likwidacją szkód komunikacyjnych.

 • Land Rover/ Jaguar Serwis to drugie „dziecko” Grupy AUTOREDUTA.
  Serwis, zlokalizowany w szczególnie klimatycznej części miasta – na warszawskim Powiślu, to jak nazwa sama wskazuje, miejsce dedykowane właścicielom aut marek Land Rover oraz Jaguar.

 

Land Rover / Jaguar Serwis na Powiślu

 

Land Rover / Jaguar Serwis na Powiślu

 

Jak twierdzą stali już klienci, serwisy należące do Grupy AUTOREDUTA to nowa jakość w obsłudze serwisowej samochodów. Łączą bowiem standardy autoryzowanej stacji z odpowiednio niższymi kosztami oraz czasem realizacji, właściwymi do tej pory dla warsztatów samochodowych.

 

Land Rover / Jaguar Serwis na Powiślu

 

Land Rover / Jaguar Serwis na Powiślu

 

Zadowolenie Klientów i … co dalej?

 

 • Punkty usługowe Autoreduty to miejsca o ugruntowanej już pozycji na warszawskim rynku usług serwisowych. W połowie roku 2014 firma ma w planach otwarcie kolejnego niezależnego serwisu.
  Jakim markom będzie on dedykowany?


  "- O tym dowiedzą się Państwo już wkrótce" – odpowiada Piotr Szafrański, dyrektor zarządzający w Grupie AUTOREDUTA - "Decyzja o powstaniu kolejnego serwisu nie jest przypadkowa. To odpowiedź na rzeczywiste potrzeby warszawskich kierowców".

 

 • Czy to początek nowej ery usług serwisowych? Czy konkurencja na tym rynku będzie skutkowała obniżeniem kosztów obsługi w stacjach autoryzowanych?


  - "Dbamy o jakość naszych usług i konkurencyjność cen" – mówi Piotr Szafrański - "a swoją obecnością na rynku i stale powiększającą się bazą stałych klientów, udowadniamy, że statystyczny właściciel samochodu ma teraz alternatywę w „odwiecznym dylemacie” ASO czy warsztat".

 Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy