Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Motoryzacja

2014.03.27 g. 12:03

Warszawski mechanik Hondy w trójce najlepszych

Po raz drugi

Firma Honda Motor Europe Oddział w Polsce ogłosiła zwycięzców kolejnej edycji konkursu dla swoich mechaników. Trzecie miejsce zajął mgr inż. Tomasz Klamann z serwisu na Arkuszowej.

Laureaci konkursu Mechanik Roku firmy Honda 
 
Laureaci konkursu Mechanik Roku firmy Honda
Tomasz Klaman - pierwszy z prawej
 
Zwycięzcy konkursu: 
 1. miejsce
  Krzysztof Figura,  AUTOKOPEX, Katowice
 2. miejsce
  Krzysztof Śmieja, KUCZA, Rybnik 
 3. miejsce
  Tomasz Klamann,  ARIES MOTOR, Warszawa
  (wyróżniony pierwszy raz w 2011 r.)
  Profil Goldenline
 
Laureaci tegorocznego konkursu Mechanik Roku odebrali nagrody oraz gratulacje z rąk Hirokazu Tomiki, Prezesa Zarządu Hondy w Polsce.
 
W tym roku do konkursu przystąpiło 138. mechaników z 47. firm zajmujących się sprzedażą i serwisem marki Honda. Był to największy tego rodzaju konkurs w historii polskiego przedstawicielstwa firmy.
 
„Jestem pewien, że takie inicjatywy, jak wybór mechanika roku czy też  najlepszego doradcy serwisowego, przyczyniają się do poprawy poziomu satysfakcji klientów naszej firmy oraz do budowania pozytywnego image’u marki Honda w Polsce”powiedział Marcin Żaczek, odpowiedzialny za organizację konkursu.
 
W finale spotkało się 10 mechaników, na których czekały trzy złożone zadania praktyczne oraz sprawdzian wiedzy teoretycznej z zakresu techniki samochodowej.
 
Nagrodą główną w konkursie był skuter Honda Vision 50 w okolicznościowym malowaniu nawiązującym do serii wyścigów WTCC, w których w tym sezonie wystartują cztery załogi Hondy.
 
Gratulujemy!
Źródło: Honda, Motot@rget


Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy