Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Nieruchomości

2014.01.17 g. 06:42

Nowa inwestycja na Zamienieckiej 70

Grochów pięknieje
Tuż przy nowo powstającej galerii Szembeka stanął budynek mieszkalny. Jego stonowana bryła zamykająca 5 pięter w nowoczesnym kształcie z elewacją w eleganckiej kolorystyce dobrze wpisujący się w okolicę.

Punkt na rogu Zamienieckiej i Sulejkowskiej to jedna z lepszych lokalizacji w okolicy. Spokojne miejsce wśród kameralnej zabudowy ale z pełną infrastrukturą, bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami Warszawy.

 

Zamieniecka 70

 

Zamieniecka 70

 

Ulica Zamieniecka łączy dwa ważne praskie szlaki komunikacyjne: ul. Grochowską i ul. Ostrobramską. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się bazar na Szenbeka, kościół parafialny Najczystrzego Serca Maryi oraz liczne centra handlowe. W pobliżu znajduje się posterunek policji, przychodnia lekarska, apteka czy poczta. Jest to dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż sąsiedztwo parków rekreacyjnych, placów zabaw, szkół i przedszkoli ułatwia życie rodzinom.

 

Budynek Zamieniecka 70 to nowoczesny, pięciopiętrowy budynek i kolejna już inwestycja realizowana przez Warszawską Giełdę Elektroniczną. Inwestor dołożył starań by mieszkania były słoneczne, przestronne i miały dobry rozkład. Budynek posiada dwie klatki schodowe z dwoma nowoczesnymi, cichymi windami hydraulicznymi firmy Shindler, które wożą od poziomu garażu do piątego piętra. W garażu zainstalowano najnowocześniejsze urządzenie do parkowania samochodów z obrotnicą, która obraca samochód zawsze przodem do kierunku jazdy. Wjazd do garażu zaprojektowano od mniej ruchliwej ulicy Sulejkowskiej. Tu zostało ulokowane również wejście na dziedziniec, gdzie znajduje się teren zielony.

 

W tym kameralnym budynku znajduje się 20 lokali mieszkalnych po dwa lokale na piętrze, co daje poczucie komfortu i intymności. Mieszkania są przestronne a ich układ pozwala na funkcjonalne i optymalne rozwiązania aranżacyjne. Wyjątkowy charakter nadają budynkowi duże, wysokiej klasy, okna z drewna meranti, które doskonale doświetlają mieszkania pozwalając w pełni wykorzystać światło słoneczne.

 

Mieszkania są całkowicie wykończone. Posiadają meble kuchenne ze sprzętem AGD oraz w pełni wyposażone łazienki. Są nowoczesne, przestronne i funkcjonalnie rozplanowane. Budynek jest ogrodzony, monitorowany (kamery na zewnątrz i w garażu), a zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową.

 

Zamiemniecka 70 - balkony

 

Zamiemniecka 70 - balkony

 

Inwestor nie zapomniał też o osobach niepełnosprawnych. W budynku zastosowano pochylnie i windy oraz zapewniono odpowiednią szerokość przejść i drzwi zapewniających dostęp i swobodne poruszanie się. Dzięki przestronnym klatkom schodowym zapewniono dostęp do każdego z dwóch mieszkań znajdujących się na piętrze. W garażu bezpośrednio przy wejściu do windy usytuowano stanowisko parkingowe dla osoby niepełnosprawnej.

 

Można pozazdrościć tym, którzy już zdecydowali się na zamieszkanie w tym właśnie miejscu.
Ci, którzy jeszcze się nie zdecydowali niech przyjdą i przekonają się .Opublikowal: Michał Pawlik
-
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy