Imieniny:
Szukaj w serwisieWyszukiwanie zaawansowane

Oferty pracy

2012.04.27 g. 11:48

Customer Administration B2B

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydata na stanowisko: Customer Administration B2B

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie działań operacyjnych w dziale B2B
  • Zapewnienie prawidłowej realizacji zamówień Klientów B2B
  • Koordynowanie wysyłek zamówień
  • Wsparcie działań mających na celu realizację planu sprzedażowego
  • Współpraca z Doradcami Klienta i Technologami, Działem Logistyki, Działem Produkcji Wymagania:
  • Doświadczenie w branży B2B FMCG
  • Dobra organizacja pracy
  • Orientacja na realizację celu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży stawiającej na rozwój pracowników
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Samodzielność działania

Forma kontaktu: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego cv i listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@timework.pl

W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 3690.

Autor: Time Work
Opublikowal: Michał Pawlik
Serwis oprogramował Jacek JabłczyńskiCopyright(c) 2002 - 2014 Fundacja Promocji m. st. Warszawy